Kodak Headlamp Kafa Lambası LED 300

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ellerinizi Serbest Bırakın

Ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan yalnızca kafanıza takarak görüşünüzü aydınlatan LED kafa lambası, hem aydınlatma hem de kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

3 Farklı Mod Seçeneği

Kodak LED Headlamp, 150 lümenlik üç farklı aydınlatma modu ile tasarlanmıştır. Dilediğiniz modda kullanabileceğiniz kafa lambası, normal mod, flaş modu ve enerji tasarrufu modlarına sahiptir.

Üstün Aydınlatma

En kullanışlı özellikte yatırma işlevi bulunan Kodak LED kafa lambası, 150 lümene varan yüksek ışık gücü ile en karanlık yollarda bile görüşünüzü aydınlatır.

Çok Yönlü Kullanım

Dış mekan aktiviteleriniz için mükemmel bir tasarıma sahip olan LED kafa lambası; balıkçılık, yürüyüş, bisiklet, karavan ve kamp gibi etkinlikler için ideal bir kullanım sağlar.

Üst Düzey Sağlamlık

Dışarıda yapacağınız etkinliklerinizde değişken hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren materyallerden üretilmiştir. Aynı zamanda IP44 teknolojisine sahip ürün, toz geçirmez ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır.

Daha İleriyi Görün

Sahip olduğu 150 lümenlik LED ışığı sayesinde 50 metreye varan mesafeleri aydınlatır ve görüş alanınız her zaman aydınlık kalır.

Uzun Ömürlü

Üstün bir dayanıklılık sergileyen LED kafa lambası, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede ilk günkü kalitesini uzun yıllar korumaya devam eder.

Kompakt Tasarım

LED kafa lambası, kafanıza mükemmel bir şekilde oturur ve uyum sağlar. Sahip olduğu ideal boyutlar sayesinde rahat bir kullanıma imkan verir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: Headlamp
  • Ampul Cinsi: LED
  • LED Işık: 150 Lümen

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.