Nike All Field 3.0 N.FI.04.222.09 Amerikan Futbol Topu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Şık Tasarımıyla Hayranlık Uyandırır

Göz alıcı tasarımıyla hayranlık yaratan Nike All Field 3.0 Amerikan futbol topu, sizi muhteşem bir yolculuğa çıkarır. Estetik yapısıyla oyun esnasında kusursuz bir performans sergiler.

Yetişkinler İçin Uygun

9 numara boyutlarına sahip Amerikan futbol topu, yetişkinlere hitap eder. Nike All Field 3.0 Amerikan futbol topu sayesinde arkadaşlarınız ve takımınızla birlikte eğlenceli ve başarılı performanslara imza atabilirsiniz.

Kusursuz Bir Performans

Nike All Field 3.0 Amerikan futbol topu, size her koşulda kusursuz bir performans vadeder. Hem etkileyici tasarımı hem de ele uygun yapısıyla herkesin beğenisini toplar. 

Üstün Kaliteli Sentetik Deri

Üst yüzeyi sentetik deriden üretilen Amerikan futbol topu, üstün kaliteli deri malzemesiyle her anlamda size güven verir. İster ergonomik yapısı ister ağırlığı isterse de deri malzemesi olsun mükemmel bir oyunun baş kahramanı olur. 

Rahat Bir Tutuş İmkanı

Kaliteli derisi sayesinde maç ve antrenman esnasında rahat bir tutuş imkanı sağlar. Böylece hem olası kazaların önüne geçer hem de oynanan oyunun zevkini arttırır. 

Kilit Dikişli Paneller

Nike All Field 3.0 Amerikan futbol topu, üzerinde yer alan kilit dikişli panelleri size kalıcı bir oyunun anahtarını verir. Böylece her alanda mükemmel bir performans göstererek sizi mutlu eder.

Dayanıklı ve Sağlam Yapısıyla Uzun Süreli Kullanım  

Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip Amerikan futbol topu, uzun yıllar antrenman ve müsabakalarda yanınızda olur. Yüksek malzeme kullanılarak üretilen futbol topunun derisi sürtünmelere ve darbelere karşı üstün bir koruma sağlar. 

Nike Kalitesiyle Güvenli Kullanım

Spor malzemeleri denince akla ilk gelen markalardan biri olan Nike güvencesiyle üretilen All Field 3.0 Amerikan futbol topu, kaliteli yapısıyla güven verir. Bu kaliteli yapısı ile uzun yıllar süren bir kullanıcı deneyimi vadeder.

Genel Özellikler

  • Türü: Amerikan futbolu topu
  • Ağırlık: 407 gram
  • Topun Boyutu: 9 no (yetişkinler için)  
  • Malzeme: % 80 Plastik, % 17 Suni Deri, % 3 Polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.