Nike Elastic Headbands N.JN.04.036.OS 3'lü Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Konforlu Hissedin

Rahat dokusu ve esnekliği ile konfor sunan Nike Elastic Headbands saç bandı ile saçlarınızı yüzünüzden uzaklaştırabilirsiniz. Saçların göze ya da yüze inerek spor sırasında verdiği rahatsızlık hissinin önüne geçen saç bandı ile sadece yaptığınız aktiviteye odaklanabilirsiniz. Konfor sağlayan saç bandı ile saçınızı bağladığınızda ya da topladığınızda aktiviteden aldığınız performans artar.

Şık Bir Görünüm

İç kısmında silikon bir yama bulunan ürün Nike logosuyla son derece şık bir görünüme sahiptir. Spor esnasında Nike Elastic saç bandı ile şıklığınızdan ödün vermezsiniz ve tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Etkileyici Tasarımıyla Baş Yapısına Uyumlu

Etkileyici tasarıma sahip saç bandı koşu ya da antrenman esnasında konfor sağlar ve baş yapısına uyum sağlar.

Sağlam Ve Dayanıklı Yapı

%60 plastik ve %40 polyesterden üretilmiş saç bandı dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Uzun süreli kullanım vadeden ürün yoğun antrenmanlarda terden etkilenmez ve rengini kaybetmez.

Teri Uzaklaştıran Tasarım

Teri uzaklaştıran yapısıyla saç bandı spor esnasında size kolaylık ve rahatlık sağlar. Kullanımı son derece kolay olan ürün terin, gözleri ve yüzü rahatsız etmesine izin vermez.

Özellikler

  •         Materyal Tipi: Plastik ve Polyester
  •        Boyut: 23 x 2 x 20 cm – Standart Boyut
  •         Ağırlık: 40 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.