Nike Essential N.LG.C5.057 - L Unisex Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Şık ve Etkileyici Bir Tasarım

Etkileyici bir tasarıma sahip olan Nike Essential unisex fitness eldiveni, şık detaylarıyla görenleri kendisine hayran bırakır. Spor yaparken şıklığından ödün vermeyenlerin tercihi Nike eldiven, sportif tarzınıza yön verir.

Unisex Kullanım Alanı ile Herkesin Favorisi

Fitness antrenmanlarının vazgeçilmez bir aksesuarı olan fitness eldiveni, unisex yapısıyla hem erkek hem de kadın sporculara hitap eder. Bu sayede fitness sporuyla ilgilenen herkesin favorisi olur.

Anatomik Yapısıyla Yumuşacık Bir Deneyim 

El ayasına uyumlu hatları ve yumuşak dokusuyla kusursuz bir deneyim sunar. Elin anatomik yapısına uygun olarak esneyebilen eldiven, antrenmanlar sırasında elinizin hareketlerine en iyi şekilde uyum sağlar.

Nefes Alabilen Kumaşı Sayesinde Ferahlık Hissi

Üzerinde yer alan fileli kumaşıyla cildin nefes almasına imkan tanır. Sıcağa ve soğuğa karşı duyarlı bir özelliğe sahip olan Nike fitness eldiveni, elin terlemesini ve üşümesini önleyerek teninizde ferah bir his bırakır.

Özel Tasarımıyla Muhteşem Bir Performans

Özel bir tasarıma sahip olan Nike Essential unisex fitness eldiveni, parmakların ve avuç içinin rahat bir şekilde hareket etmesini destekler. Avuç içlerinde bulunan yastık detaylarıyla fitness aletlerinin daha rahat kavranmasını sağlar.

Ayarlanabilir Bandı ile El Formunuza Uygun

Bileklerinde yer alan ayarlanabilir bandı sayesinde el formunuza en iyi şekilde uyum gösterir. Bu özelliği ile fitness antrenmanları sırasında kayma yapmadan ideal bir tutuş sergiler. 


Kısa Parmak Detayı ve El Desteği

Eldivenin hareket özgürlüğün destekleyen kısa parmaklı formu, el hareketlerini rahat bir şekilde yapmanızı destekler. Sağladığı kusursuz el desteği ile antrenmanlar sırasında üstün konforu ile sizi mutlu eder.


Dayanıklı ve Sağlam Malzeme  

Gün boyu antrenmanlarınızda size eşlik eden eldiven, Nike güvencesiyle uzun süreli bir kullanım ömrü sunar. Dayanıklı kumaşı ve yüksek kalitedeki malzemesiyle size her an güven verir.

Genel Özellikler

  • Türü: Fitness Eldiveni
  • Cinsiyet: Unisex
  • Beden: L
  • Malzeme: %64 Polyester, %20 Poliüretan, %16 Naylon

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.