Nike Swoosh Headband N.000.1544.804.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Nike Swoosh Headband Saç Bandı

Nike Swoosh Headband saç bandı N.000.1544.804.OS; yüzünüzü aktivite sırasında saçtan ve terden koruyarak performansınızı korumanıza yardımcı olur. Futbol, basketbol, voleybol, tenis ve daha birçok spor dalında kullanılabilen bir aksesuardır. Profesyonel kullanımların yanı sıra günlük egzersizler için de idealdir.

Her Ölçüye Uyumlu Kalıp

Nike Headband saç bandı, elastik yapılı kumaşlar ile unisex özellik kazandırılmış kalıbı sayesinde tüm kafa ölçülerine rahatlıkla uyum sağlar. Sıkma veya gevşeme yapmayan dokusu ile her bir sporcuya özel konfor vadeder.

Pamuk Yumuşaklığı

Yüksek oranda pamuk kumaş içeriğine sahip olan Nike Headband saç bandı, yumuşak dokusu ve nem emici özelliği ile kullanım boyunca maksimum rahatlık sunar. Yüksek ter emici kapasitesi sayesinde açık veya kapalı alan sporlarını, dört mevsim rahat şekilde sürdürebilirsiniz.

Kaymayı Önleyen Doku

Nike saç bandı, rubber kumaş dokusu sayesinde kayma yapmaz ve performans boyunca rahatlıkla kullanma imkânı sunar. Kaymayan yapısı ile antrenman, maç, yarış, günlük egzersizler sırasında yalnızca performansınıza odaklanabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Model: N.000.1544.804.OS
  • Ürün Tipi: Headband Saç Bandı
  • Kullanıcı: Unisex
  • Beden: Standart
  • Koleksiyon: Swoosh
  • Materyal: % 70 Pamuk, % 19 Polyamid, % 7 Polyester, % 4 Rubber

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.