Nike Swoosh N.000.1565.677.OS Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Unisex Bileklik

Unisex olarak üretilen bileklik hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği avantajlı özelliklere sahiptir.


Esnek ve Kullanışlı Tasarım

Esnek dokusuyla kullanışlı bir tasarımdır. Bileği tamamen sarar ama rahatsızlık vermez. Kolaylıkla takılıp çıkarılır ve çabuk kurur.

Ter Tutmayan Yapı

Ter tutmayan malzemeden üretildiği için yüz, göz gibi bölgelerdeki teri rahatlıkla silebilirsiniz. Spor sırasında havlu gibi kullanılması için tasarlanan bileklik sayesinde rahat edersiniz.

Havlu Malzeme

Havlu malzemeden üretildiği için hem kullanışlıdır hem de konforludur. Bileklik takıp çıkarırken sizi zorlamaz. Her iki bileğinize de tam olarak oturur ve spor sırasında sadece oyuna konsantre olmanıza yardımcı olur.

Genel Özellikler

  • Unisex olarak üretilir.
  • Standart bedendir.
  • Elastik yapısıyla kullanışlıdır.
  • Havlu malzemeden yapılır.
  • Terin emilmesine yardımcı olur.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.