Nike Ultimate N.LG.C2.017 - L Unisex Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Göz Kamaştıran Bir Tasarım

Şık tasarımıyla göz kamaştıran Nike Ultimate unisex fitness eldiveni, size etkileyici bir tarzın kapılarını aralar. Spor yaparken göz alıcı stilinizle hayranlık yaratmak isterseniz Nike fitness eldiveni tam da size göredir. 

Unisex Kullanım Avantajı

Fitness antrenmanları için özel olarak tasarlanan Nike fitness eldiveni, kadın ve erkek sporculara uygun kullanımıyla dikkat çeker. Unisex özelliği sayesinde fitness sporuna gönül veren herkesin vazgeçilmez aksesuarı olur. 

Yumuşacık Dokusuyla El Anatomisine Uyumlu 

Yumuşacık kumaşıyla antrenmanlar sırasında üstün konfor vadeder. El ayasına uyum sağlayan hatları ile elinizin anatomik yapısına uygun bir şekilde esner. Bu sayede fitness antrenmanlarında elinizi rahat bir şekilde hareket ettirmenizi destekler. 

Gün Boyu Nefes Aldıran Kumaş

Eldivenin üzerinde bulunan fileli kumaş, cildin gün boyu nefes almasına olanak tanır. Soğuk ve sıcak havaya karşı duyarlı özelliği sayesinde, elinizin üşümesini ve terlemesini engeller.

Yastıklı Destekleri Sayesinde Muhteşem Performans

Nike tarafından fitness için özel olarak tasarlanan Ultimate unisex fitness eldiveni, avuç içlerindeki yastık destekleriyle elin kavramasını daha rahat bir hale getirir. Antrenmanlar sırasında elin ve avuç içinin hareketini destekleyerek fitness aletlerinin konforlu bir şekilde kavranmasına yardımcı olur.

Ayarlanabilir Bilek Bandı

Bilek bölgesinde bulunan ayarlanabilir bantları sayesinde elinize en uygun şekli alarak kusursuz bir performansa ulaşır. Böylece fitness antrenmanları sırasında kayma riskinin önüne geçerek size güven verir.  

Kusursuz El Desteği ve Kısa Parmak Detayı

Kısa parmaklı bir tasarıma sahip olan Nike fitness eldiveni, parmak ve el hareketlerinizi en ideal şekilde destekleyerek mükemmel bir deneyim sunar. Elinizi kusursuz bir şekilde kavrar ve antrenmanlardan en yüksek verimi almanıza yardımcı olur.

Dayanıklı Yapısıyla Uzun Süreli Kullanım

Spor ürünlerinin öncü markalarından biri olan Nike, kaliteli tasarımlarıyla kullanıcılarının güvenini kazanır. Ultimate unisex fitness eldiveni, sağlam ve dayanıklı yapısı ile size uzun süreli kullanım deneyimi sunar.

Genel Özellikler

  • Türü: Fitness Eldiveni
  • Cinsiyet: Unisex
  • Malzeme: %64 Polyester, %20 Poliüretan, %16 Naylon
  • Beden: L

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.