Free Sub 3mm Çocuk Sörf Scuba Tüplü Dalış Elbisesi Wetsuit XL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Free Sub 3mm Çocuk Sörf Scuba Tüplü Dalış Elbisesi Wetsuit

Free-Sub tarafından özel olarak, Çocuk ve Genç su sporu meraklılarının, Dalış, Yelken, Sörf, Kite Sörf, Wind Sörf, Wind Foil, Rafting gibi hobi aktivitelerini gerçekleştirirken giymeleri için üretildi. Yılların birikimi Free-Sub markasının tecrübesi ile özel dizayn edilmiş .

Ürün Durumu

3mm Esnek ve Uzun Ömürlü, Dünyada en çok tercih edilen Yamamoto39 Neopren Kumaş'tan Üretilmiştir.Kolay ve pratik giyilir. Soğuk havalarda, ısı yaılıtımı yüksek, esnek ve restorasyonu hızlı yapıdadır. Vücut hatlarını optimum seviyede saracak şekilde, Antropometri tekniği gözetilerek tasarlandı. Kullanım rahatlığını en yüksek seviyede tutmak için çok parçalı olarak dizayn edilmiştir.

Tasarım

Yamamoto39 Neopren kumaş parçaları 2 defa özel solusyon ile yapıştırılarak ve Free-Sub markasına özel dikim tekniği ile dikilerek üretildi. Sırttan Yüksek Kaliteli YKK Fermuarlıdır. Uzun çekme ipi sayesinde, Tek el ile kolayca fermuarı açıp kapayabilirsiniz. Standart olarak XS – S – M – L – XL – 2XL olmak üzere 6 beden ölçüsünde bulunmaktadır.

Kaliteli Üretim

%100 Yerli sermaye ile Türkiye'de üretilmektedir. Free-Sub markamıza ait neopren dalış elbiselerimize, süre sınırı olmaksızın bakım ve tamir servisi vermekteyiz. Kullanıcı hatası ile oluşabilecek arızalar örneğin tırnak takılması, küçük yırtıklar gibi (Kalıp büyüklüğünde parça değişimi gerektiren durumlar hariç) Free-Sub ürün destek garantisi altındadır.

Teknik Özellikler

Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
FREE SUB 3MM ÇOCUK SÖRF SCUBA TÜPLÜ DALIŞ ELBİSESİ WETSUİT XL
Orıjınal Renk
MAVİ
Marka
FREE-SUB
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok