Nui Yoga 2'li Kum Torbası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Toz Tutmayan Kum Torbası Kumaşı

Nui Yoga kum torbası pürüzsüz yapıdaki sık dengeli kumaşı ile tozların yüzeye tutunmasını önler. böylelikle kum torbanızı zahmetsizce temizleyebilir, uzun süre boyunca ilk günkü görünümü ile kullanabilirsiniz.

Denge Egzersizleri için Özel Tasarım

Vrksasana gibi denge gerektiren yoga pozisyonlarını daha güvenli yapmanıza olanak tanıyan Nui Yoga kum torbasını kullanarak denge egzersizlerinizi yapabilir, kendinize güvenli bir çalışma alanı sağlayabilirsiniz.

Bacak Esnekliğinizi Kum torbası ile Artırın

Saplı tasarımı sayesinde bacak esnekliği egzersizleri için destek olarak kullanılabilen bu ürün ile yoga pozisyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz esnekliği daha kolay artırabilirsiniz.

Yoga Hareketleri için Nui Kum Torbası

İkili olarak gelen 3 kilo ağırlığındaki Nui Yoga kum torbalarını Supta Baddha konasana ve Padmasana pozisyonları için destek olarak kullanabilirsiniz.

Çıkarılabilen İç Astar Avantajı

İç astarı çıkarılabilir özellikte olan Nui Yoga kum torbası, yıpranan astarı torbadan bağımsız olarak değiştirmenize imkân tanır. Böylelikle torbayı ayrı olarak temizleyebilir, sadece astarı değiştirerek dayanıklı yapıdaki kum torbasını tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Ağırlık: 3 kg
  • Ölçüler: 26 x 30 cm
  • Tutma Sapı: Var 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.