Nui Yoga Bolster

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yoga Hareketlerini Destekleyen Tasarım

Nui yoga bolster, belirli yoga duruşları sırasında restoratif bir etki ile sırt, boyun, bel veya dizlerin arkasını desteklemek için tasarlanmıştır. Gevşeme hareketlerini daha üst seviyede tamamlayabilir, desteği sayesinde olası kazaları en aza indirirsiniz.

Herkese ve Her Harekete Uygun Boyut

70 cm uzunluğu ve 30 cm çapı ile yoga esnasında optimum konfor sağlayan bolster, çocuk pozu, kelebek pozu ve aynı zamanda Viparita'yı uygulamak için mükemmel bir araçtır.

Mükemmel Bel Desteği

Savasana pozu (sırt üstü düz uzanma) herkesin bel oyuğu farklı olduğu için zorlayıcı olabilir. Bu mükemmel gevşeme pozunda rahat etmeniz için bolster’ı bel boşluğunuza yerleştirerek seanslarınızı eksiksiz tamamlayabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Silindir şeklindeki bu yastık, çoğunlukla yoga için kullanılır, ancak meditasyon yastığı olarak da kullanabilir. Üst bedeninizin tamamını yastığın üzerine yerleştirerek meditasyonlarınıza farklı bir boyut katabilir, daha verimli seanslar elde edebilirsiniz.

Yumuşak Dokulu Pamuklu Kumaş

Pamuklu panama kumaştan yapılan bolster, iyi bir tutuş sağlar ve terletmez. Ayrıca fermuarlı tasarımı sayesinde dilediğiniz zaman çıkarıp zahmetsizce yıkayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün: Bolster
  • Uzunluk : 70 cm
  • Çap: 30 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.