Nui Yoga Yarımay Meditasyon Minderi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Vücudu Destekleyen Meditasyon Minderi

Çeşitli yoga pozisyonlarında bel, sırt, kalça ve diz altlarının zemin ile direkt temas etmesini önleyerek konfor sağlayan Nui Yoga meditasyon minderi, yoga egzersizlerinin daha güvenli ve rahat olmasını sağlar.

Çökme Yapmayan Kaliteli İç Dolgu

Kırpık süngerden meydana gelen iç dolgu çökme yapmaz özelliktedir. Bu sayede yoğun kullanımda dahi uzun yıllar faydalanabilirsiniz. 

Çıkarılabilir Kılıf ile Hijyenik Kullanım

İç ve dış kılıfları fermuarlı olan Nui Yoga meditasyon minderi, hijyenik bir kullanım sunar. Düşük ısıda çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikte olan bu minderi düzenli olarak yıkayarak ilk her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Ayarlanabilir Yumuşaklık Avantajı

Üst kısmında bir kemer bulunan ve bu kemer sayesinde yumuşaklığı ayarlanabilen Nui Yoga meditasyon minderi, pozisyona göre form değiştirme avantajı sunar. Böylece sert bir hale getirerek destek almak amacıyla kullanabilir, belinizi desteklemek amacıyla yumuşak formundan ise faydalanabilirsiniz.

Yoga Egzersizleri için İdeal Tasarım

Yoga egzersizleri sırasında vücudun farklı kısımlarını desteklemesi için yarım ay formunda tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde sakatlık ve incinme sorunları olmadan egzersizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Teknik Özellikler 

  • Kumaş: Pamuklu
  • Yükseklik: 8 cm
  • Çap: 28 cm
  • Dolgu Malzemesi: Sünger

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.