Nui Yoga Yuvarlak Meditasyon Minderi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eşsiz Meditasyon ve Yoga Deneyimi

Yuvarlak meditasyon ve yoga minderi, destekleyici yapısı ve yumuşak dokusu sayesinde sakatlık olasılığını minimize eder. En zorlu yoga hareketlerinde dahi sakatlık riski oluşturmayan ürün, eşsiz bir yoga deneyimi sunar.

Profesyoneller için Geliştirildi

Oldukça zorlu yoga pozisyonları için geliştirilen meditasyon ve yoga minderi, zorlayıcı yoga hareketlerinde kullanılması gereken kaliteli ve profesyonel bir üründür.

Bedeni Destekler

Destekleyici yoga minderi, zorlayıcı yoga pozisyonlarında ve tüm meditasyon hareketlerinde bedeni maksimum destekleyen yapıda bir ekipmandır.

İşlevsel ve Etkili

Özellikle yin yoga hareketlerinde bedeni rahatlatan meditasyon ve yoga minderi, hem keyifli bir yoga deneyimi hem de bedeni koruma ve sağlıklı yaşam açısından oldukça fonksiyonel yoga malzemeleri arasında yer alır.

Kaliteli Materyaller

Pamuklu panama kumaş ve kendinden kemerli üst yüzeyden oluşan yoga ve meditasyon minderi, oldukça kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Pamuklu panama kumaş
  • Üst yüzey: Kendinden kemerli
  • Kullanım Alanı: Meditasyon ve Yoga Minderi 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.