RORU Concept Sun Series 4 mm Yoga Pad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

RORU Concept'in Profesyonel Yoga Matı Serisi

Sun yoga matı serisi tüm cilt tipleri ve tüm yoga hareketleri için uygundur. Terletmeyen ve teri emen yapısı ile mükemmel tutuş sağlayacak şekilde yapılmıştır.

Doğal Kauçuk Taban

Doğal kauçuk taban tüm yüzeyler için mükemmeldir. Kayma yapmaz ve size gereken tüm desteği verir. Yoga pedinin ön yüzeyi teri emerken alt yüzeyi omurga ve eklemlerinizi destekler.

Özel Güneş Tasarımı

Sun Series yoga pedin üst katmanında kontrasyonunuzu korumaya yardımcı hizalama çizgisi bulunur. Geniş eni sayesinde konforlu bir şekilde yoga yapmanıza yardım olan padini dilediğiniz yere konumlandırarak yoganızı tamamlayabilirsiniz.

 Doğal Malzeme ile Çevre Dostu Yoga Pedi

Sertifikalı, doğa ve çevre dostu malzemeler kullanılarak yapılan yoga pedi sürdürülebilirlik ilkesi adı altında tasarlanır. Bu sayede Sun Series yoga pedini meditasyonlardan pilatese kadar güvenle kullanabilirsiniz.

Zahmetsiz Bakım Avantajı

Organik sabun, ılık su ve bez yardımı ile zahmetsizce temizlenebilen yoga pedi, kir ve leke tutmaz dokuya sahiptir. Yağ ve ağır kimyasallar pedinize zarar verebilir ve geri dönülmez hasarlar bırakabilir.

Teknik Özellikler

  • Kalınlığı: 4 mm
  • Yoga Matı Ağırlığı: 0,65 kg
  • Yoga Matı Ölçüleri: 64cm x 33cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.