Udemy Cüzdan Kodu 100 TRY

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Dilediğiniz Eğitimde Geçerli 100 TRY Değerinde Udemy Cüzdan Kodu

Udemy’de geçerli 100 TRY değerindeki cüzdanı kodunu kullanmak için ilgili ürünü satın aldıktan sonra Udemy sayfasını ziyaret edin. İlgili sayfada yer alan eğitim veya eğitimleri sepetinize ekleyin. Ardından ödemeyi cüzdan kodu ile tamamlamak için sayfada yer alan “Promosyonlar” alanına kodu girmeniz yeterlidir. Online eğitim platformu Udemy'de geçerli 100 TL'lik cüzdan kodunu dilediğiniz her an kullanabilir, eğitim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.