16.250 Zula Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Gladyo ile Zengin Ekipman Desteğiyle Savaşın

“Zula Altın”, oyun içi bomba, ekipman, silah, bıçak, cephanelik ve diğer eşyaları satın alabileceğiniz bir yöntemdir. 16.250 Zula altını ile “AK-47 Graffiti, M93R Truva, Terminatör Desen Garantili, Mekatronik Koleksiyon Desteleri” ile “Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe Taraftar Desteleri”nin yanı sıra “250 Titanyum, Ejder ve Yıldırım Deste Seti, % 50 Şans Artırıcı ve % 50 Kayıp Azaltıcı” satın alabilirsiniz. Zengin savaş ekipmanlarına sahip olarak Gladyo’ya karşı daha donanımlı şekilde saldırabilirsiniz. İntikam duygusuyla dolu Zula ekibinizi zafere doğru emin adımlarla taşıyabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.