Battle Teams 400 Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Battle Teams 2 Altın Hakkında

163 Ülkenin toplandığı Battle Teams arenalarında ve haritalarında savaşmaya hemen başlayabilir, yüzlerce silah ve karakterler ile kendini geliştirip arkadaşların ile birlikte evrenin en bilinir keskin nişancıları olabilirsin.Hemen arkadaşların ile birlikte Battle Teams 2 savaşına katıl, yeteneklerin ile rakiplerini dize getir.

Hesabıma Nasıl Aktive Ederim?

  • tr.battleteams1.com Sitesinden üyeliğinize giriş yapın.
  • Ödeme kısmına tıklayın,ödeme seçeneklerinden GPay’i seçin ve payment kısmından GPay epin seçeneğini seçin.Ödeme miktarı kısmından yüklemek istediğiniz altın miktarını seçin ve Hemen Satın Al butonuna tıklayın.
  • Açılan GPay sayfasından telefon numaranızı yazarak giriş yapın ve almış olduğunuz Kodu girip onayla butonuna tıklayın.
  • Tebrikler Başarıyla yükleme işlemini yaptınız.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
400 ALTIN
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
BATTLE TEAM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Battle Teams 400 Altın Fiyatları - Satın Al & Oyna

Battle Teams 400 altın oyun içinde kullanabileceğiniz avantajlara sahip olmanızı sağlar. Battle Teams savaş alanında geçen ücretsiz bir oyundur. FPS savaş oyunu olarak adlandırılan Battle Teams’i Android ve iOS tabanlı işletim sistemine sahip cihazlarınızla kullanabilirsiniz. İsterseniz takım halinde veya tek olarak oynama şansınız bulunur. Mobil oyunda rakiplerinizi yenmek için zorlu mücadelelere girip başarılı olmanız gerekir. Bu sayede ilerleme ve öne geçme hakkını elde edersiniz. Battle Teams 400 altın sayesinde bu aşamaları daha kısa sürede geçerek istediğiniz avantajlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Battle Teams 400 altın seçeneğini Turkcell Pasaj’ın avantajlı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bunun için dijital ürün kodları bölümünü işaretlemeniz yeterli olur.

Battle Teams

Battle Teams 163 ülkenin bir arada bulunduğu bir ortam sunar. Bu farklı ülkelerden gelen oyuncularla savaşmaya başlamak için oyunu indirip, üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekir. Bu işlemden sonra karlı savaş haritalarında keskin bir nişancı olarak yerinizi alabilirsiniz. Oyundaki karakterinizi geliştirmek ve ihtiyacınız olan eşyaları elde etmek için Battle Teams 400 altın seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Oyun başlarken uçaktan karlı bir alan inişiniz sağlanır. Bu zorlu ortamda hayatta kalmak için gereken ekipmanlara sahip olabilmeniz gerekir. Tüm bu ekipmanlar oyunun farklı aşamalarında size sunulur. Bu sayede daha güçlü bir hale gelip rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Battle Teams 400 altın veya Battle Teams 200 altın alternatiflerinden birini seçip fazla vakit kaybetmeden takımınızla başarılı olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Mobil oyunu dilediğiniz yerde ve zamanda oynayabilirsiniz. Oyun boyunca gündüzleri savaşmanız ve geceleri ise zehirli gazlardan kendinizi korumanız gerekir. Bunun için solo veya dört kişilik takım olarak oyun oynamanız mümkün olur. 28 farklı oyun modu bulunan Battle Teams de başarılı olmak için gereken ekipman, kıyafet ve ürünleri sahip olduğunuz altınlarla satın alabilirsiniz.

Battle Teams 400 Altın Nedir?

Battle Teams 400 altın sayesinde oyun başında saatlerce kalmaktan ve günlerce savaşmaktan kurtulabilirsiniz. 400 altın, hedeflediğiniz başarıya daha hızlı ve kolay yoldan ulaşmanızı sağlar. Takımınızla veya kendi başınıza savaştığınız en zor alanlardan ekipmanlarınızla kısa sürede çıkabilirsiniz. Battle Teams 400 altını kendiniz veya mobil oyunlardan hoşlanan arkadaşlarınız için hediye olarak satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj online alışveriş mağazasından cazip fiyatlarla satın aldığınız altınları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Battle Teams 400 Altın Nasıl Aktif Edilir?

Battle Teams 400 altını aktif hale getirip oyunda kullanmaya başlamak için yapmanız gereken birkaç işlem bulunur. Bu işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra zorlu mücadelenizde size destek olacak her türlü malzemeye kavuşma şansını elde edersiniz. Bu işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Battle Teams 400 altını kullanmak için tr.battleteams1.com internet sayfasına giriş yapmanız gerekir.
  • Sayfaya üyelik bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz veya yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.
  • Ödeme bölümünde yer alan GPay seçeneğini ve sonrasında payment bölümde yazan GPay e-pin seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
  • Bu bölümde satın almak istediğiniz altın miktarını yazıp “Hemen Satın Al” yazan yeri seçebilirsiniz.
  • GPay sayfası açıldığında telefon numaranızı yazdıktan sonra elinizdeki kodu eksiksiz bir şekilde girmeniz önemlidir.
  • Yazdığınız kodu onayladığınızda Battle Team 400 altın hesabınıza tanımlanır. Altınlarınızı hemen kullanmaya başlayarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Bu kod sayesinde Battle Teams maceranızda her türlü ekipman desteğiyle takımınızın yanında olabilirsiniz. Kodunuzu yükledikten sonra beklemeniz gerekmediği için oyun keyfinize ara vermenize gerek kalmaz. Battle Teams 100 altın ve diğer seçenekler için Turkcell Pasaj sayfasının oyun pinleri bölümüne girip satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla