Black Desert 110 A-Coin

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Black Desert 110 A-Coin

Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerinde İnci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerini yapabilmek için Acoin satın alınması gerekmektedir. Satın alınan Acoin’ler, oyun içinde İnci’ye dönüştürülmektedir. Oyuna giriş yaptıktan sonra satın alınan Acoin’ler ile İnci Dükkanı sekmesinden İnci Kutusu satın almanız gerekmektedir. Acoin miktarına göre İnci Kutusu satın alabilirsiniz. Oyunda Acoin’ler ile sadece İnci satın alabilirsiniz.

Nasıl Aktive Ederim?

  • A-Coin kodları www.tr.playbackdesert.com’da geçerlidir. Üye girişi yaptıktan sonra “Mağaza” sekmesinin altındaki Acoin Yükle butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada satın aldığınız acoin miktarını seçin.
  • Ödeme yöntemlerinden “Gamesatış” seçeneğine tıklayıp, İLERİ butonuna basın.
  • Açılan pencerede 16 haneli kodunuzu girip, TAMAM’a tıklayın ve işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.
  • İyi eğlenceler.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
110 A-COİN
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
BLACK DESERT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Black Desert 110 A-Coin Kullanımı ve Fiyatları

Kore yapımı olan Black Desert Online, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunları arasında yer alır. Son derece ilginç bir konsepte sahip olan oyunda, Valencia ve Calpheon arasındaki mücadele oyunun temelini oluşturur. Kara Taş’ı elde etmek isteyen gruplar, oyun içinde çeşitli mücadelelere girer. Farklı özellikler ve yetenekler ile donatılan karakterler, çeşitli güçlendirmeler sayesinde daha yenilmez hale gelir. Oldukça heyecanlı bir atmosfer oyunun her bölümünde sizi karşılar. Gece gündüz döngüsü ve iklim değişikliği gibi gerçekliği artırılmış kurgular, oyun karakterlerinde çeşitli değişimler yaratır. Sanal evrende kendi karakteriniz ile birçok keşif yapabileceğiniz oyunda pek çok farklı teçhizat ve karakter güçlendirme itemleri oyun mağazasında bulunur. Black Desert Online karşılaşmalarında karakterinizi güçlendirmek için A-Coin satın alabilir, oyun mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla sunulan Black Desert 110 A-Coin çeşitlerine Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz.

Black Desert Online 110 A-Coin ile Karakterinizi Güçlendirin

Popülerliği her geçen gün artan Black Desert Online, oyun pinleri ve üyelikler ile daha heyecanlı biçimde oynanır. Pek çok çevrimiçi oyunda olduğu gibi Black Desert Online oyununda da çeşitli ödeme yöntemleri bulunur. Oyun kurgusu içinde karakterler satın almak ve karakterleri güçlendirmek için İnci ile alışveriş yapılır. İnci sahibi olabilmek için öncelikle A-Coin satın almak gerekir. Satın alınan A-Coin çeşitleri, oyun içinde İnci birimine dönüştürülerek sanal mağazadan ürün alınır. Karakter güçlendirmek için yeterli miktarda İnci birimine sahip olmak oldukça önemlidir. Black Desert 550 A-Coin, 220 A-Coin, 110 A-Coin çeşitleri farklı miktarda sanal oyun parası içerir. Oyun için tasarlanan A-Coin çeşitleri ile karakterinizi güçlendirebilir ve yükseltebilirsiniz. Kendine özgü farklı özelliklere sahip 19 farklı karakter, oyun pini ve üyelikler ile kolaylıkla satın alınır. Musa, Savaşçı, Okçu, Cadı, Kara Şövalye, Mistik, Valkyrie, Büyücü gibi karakterler arasından seçim yaparak 110 A-Coin ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Black Desert 110 A-Coin Nasıl Kullanılır?

Oyundaki karakterinizi güçlendirmenize yardımcı olan İnci birimlerini kullanabilmek için satın aldığınız A-Coin çeşidini aktif etmeniz gerekir. Black Desert 110 A-Coin kodları Türkiye’de geçerli olduğundan kendi hesabınız üzerinizden kolaylıkla aktivasyon işlemi yapabilirsiniz. Kişisel Black Desert Online hesabına giriş yaparak işleme başlayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz ile https://www.tr.playblackdesert.com/Main/Index adresinden giriş yapın. Ardından karakter ve güçlendirme seçeneklerinin satıldığı ‘’Mağaza’’ sekmesine tıklayın. Mağaza sekmesinde ‘’Acoin Yükle’’ seçeneği sizi karşılayacaktır. ‘’Acoin Yükle’’ butonuna tıklayarak satın aldığınız 110 A-Coin kodunu girin. ‘’Yükleme Yap’’ butonuna tıklayın ve kodu doğru girdiğinizden emin olduktan sonra ‘’Tamam’’ butonuna basın. Online olarak satışa sunulan Black Desert 110 A-Coin kodu anında hesabınıza yüklendiği için beklemeden kullanabilirsiniz. Aktivasyon işlemlerini tamamladıktan sonra kahramanınızı güçlendirmeye başlayabilirsiniz.

Black Desert 100 A-Coin Fiyatları

Oyun pinleri içerdikleri sanal para miktarına göre farklı fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Black Desert 220 A-Coin fiyatları ile Black Desert 110 A-Coin fiyatları birbirinden farklı düzeylerde sunulur. Pek çok farklı avantaj sağlayan 110 A-Coin çeşitlerine Turkcell Pasaj ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun seçenekler ile sunulan Black Desert 110 A-Coin fiyatlarını detaylı biçimde inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olan çeşitleri sipariş edebilirsiniz. Oyun heyecanını ve keyfini bir adım öteye taşıyan sanal paralar, kahramanınızı birçok farklı donanım ile geliştirmenize yardımcı olur. Çeşitli itemler, yetenekler, kahramanlar satın alabilir, oyunları daha kişisel hale getirebilirsiniz. Black Desert Online A-Coin çeşitlerine Turkcell Pasaj’dan hemen ulaşabilir, beklentilerinizi karşılayanları vakit kaybetmeden sipariş edebilirsiniz.

Daha Fazla