Black Desert 220 A-Coin

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Black Desert 220 A-Coin

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Black Desert 220 A-Coin

Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerinde İnci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerini yapabilmek için Acoin satın alınması gerekmektedir. Satın alınan Acoin’ler, oyun içinde İnci’ye dönüştürülmektedir. Oyuna giriş yaptıktan sonra satın alınan Acoin’ler ile İnci Dükkanı sekmesinden İnci Kutusu satın almanız gerekmektedir. Acoin miktarına göre İnci Kutusu satın alabilirsiniz. Oyunda Acoin’ler ile sadece İnci satın alabilirsiniz.

Nasıl Aktive Ederim?

 • A-Coin kodları www.tr.playbackdesert.com’da geçerlidir. Üye girişi yaptıktan sonra “Mağaza” sekmesinin altındaki Acoin Yükle butonuna tıklayın.
 • Açılan sayfada satın aldığınız acoin miktarını seçin.
 • Ödeme yöntemlerinden “Gamesatış” seçeneğine tıklayıp, İLERİ butonuna basın.
 • Açılan pencerede 16 haneli kodunuzu girip, TAMAM’a tıklayın ve işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.
 • İyi eğlenceler.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
220 A-COİN
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
BLACK DESERT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Black Desert 220 A-Coin Fiyatları - Satın Al & Oyna

Black Desert Kore menşeli bir oyundur. Pearl Abyss firması tarafından geliştirilen ve 2015 yılında piyasaya sürülen bu oyunda, evreni keşfetmeye yönelik bir sistem bulunur. Oyuncuların kararlarına göre şekillenen karakterlerle ve hızlı bir mücadele içinde yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Bireysel olarak savaşabileceğiniz gibi binek hayvanları kullanarak da savaşmanız mümkündür. Böyle bir seçeneği tercih ettiğinizde hayvanınıza bakıp ihtiyaçlarını karşılamanız gereken bir sürece adım atarsınız. Black Desert oyunu içinde farklı ortamlarda ve koşullarda yaşam mücadelesi vererek hayatınızı oluşturabilirsiniz. Oyun sırasında istediklerinizi yapma ve kendi sınırlarınızı belirleme şansı sunulmaktadır. Black Desert 220 A-Coin ve Black Desert 550 A-Coin oyunda kullanabileceğiniz para birimi olarak sizlere birçok avantaj sağlar. Turkcell Pasaj mağazasının online alışveriş sayfasında yer alan oyun pinleri ve üyelikleri bölümünden dilediğiniz coin limitini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Black Desert Oyunu

Black Desert oyunu savaş alanında geçen mücadelelerle, nereden geldiği belli olmayan canavarlarla ve her yerde beliren düşmanlarla savaşmayı gerektiren zorlu bir ortama sahiptir. Oyundaki karakterler okçu, sahire, savaşçı ve vahşi olarak sıralanır. Tercihinize göre karakteri seçip oyuna başlayabilirsiniz. Her bir karakterin sahip olduğu yetenekler ve ekipmanlar ona özgüdür. Bu sebepten seviyelerde hızla ilerleyebilmek için gereken malzemelere ihtiyaç duyarsınız. Black Desert oyununun görsel efektleri ve ses kalitesiyle oyuncuları etkileyen özellikleri bulunur. Bu sayede oyun keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Black Desert A-Coin Avantajları

Black Desert A-Coin avantajları arasında birçok konu sayılabilir. Özellikle oyuna yeni başlayanların daha hızlı seviye atlaması için kullanılabilir. Coin aldığınızda oyun içinde satın alma amacıyla kullanacağınız incilere de sahip olursunuz. İnciler sayesinde pet alabilirsiniz ve bunları ganimete dönüştürme şansınız bulunur. Seviye geçebilmek için işçi satın alarak çalıştırabilirsiniz. Binek hayvanları alıp onları büyütebilirsiniz. Farklı itemler alarak bulunduğunuz seviyeyi ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. Kostüm, aksesuar, mobilya ve görünüm değiştirme kuponu gibi ürünleri limitleriniz dahilinde satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Black Desert 220 A-Coin Nasıl Hesaba Yüklenir?

Black Desert 220 A-Coin satın alır almaz kullanabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Oyunda rakiplerinizin önüne geçmenin ve başarılı olmanın anahtarı sahip olduğunuz parayı iyi değerlendirmekten geçer. A-Coin kullanmaya başlamak için yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

 • A-Coin kodunuzu kullanmak için www. tr.playblackdessert.com internet sayfasına giriş yapmanız gerekir. Üye olarak giriş yapabileceğiniz gibi yeni üyelik de oluşturabilirsiniz.
 • Sayfaya giriş yapınca “Mağaza” bölümünü işaretleyerek “A-coin Yükle”yi seçebilirsiniz.
 • Sayfa açıldığında A-Coin limitinizi seçmeniz önemlidir.
 • Sonrasında ödeme yöntemleri arasında bulunan “Gamesatış” bölümünü işaretleyerek “İleri” yazan yere tıklayabilirsiniz.
 • Açılan sayfaya elinizdeki 16 rakamdan oluşan kodu yazabilirsiniz.
 • Kodu yazdıktan sonra “Tamam” tuşuna basıp onay verebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerin sonunda kodunuz hesabınıza yüklenir ve oyun içinde satın alma amacıyla dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Black Desert 55 A-Coin seçeneğinden başlayıp 550 A-Coin seçeneğine kadar yükselen limitlerle satışa sunulur. Bütçenize göre bir limit belirleyerek kredi kartınız veya banka kartınızla Turkcell Pasaj’ın avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Black Desert 220 A-Coin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Black Desert A-Coin fiyatları küçük limitlerle başlar ve artarak devam eder. Bu limitler dahilinde fiyatları da belirlenir. A-Coin’leri, Turkcell Pasaj online alışveriş mağazasından bir tıkla sipariş verebilirsiniz. Bunun için oyun pinleri ve üyelikler bölümüne girip Black Desert 220 A-Coin tercih edebilirsiniz. Black Desert A-Coin alternatifleriyle karakterinizi geliştirip, güçlendirme şansınız olur. Black Desert’ın zorlu arenasında en kısa sürede başarıyı elde edebilmek için coinlerinizi kullanabilir, Turkcell Pasaj avantajlarıyla tüm seçenekleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Daha Fazla