Black Desert 55 A-Coin

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Black Desert 55 A-Coin

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Black Desert 55 A-Coin

Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerinde İnci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerini yapabilmek için Acoin satın alınması gerekmektedir. Satın alınan Acoin’ler, oyun içinde İnci’ye dönüştürülmektedir. Oyuna giriş yaptıktan sonra satın alınan Acoin’ler ile İnci Dükkanı sekmesinden İnci Kutusu satın almanız gerekmektedir. Acoin miktarına göre İnci Kutusu satın alabilirsiniz. Oyunda Acoin’ler ile sadece İnci satın alabilirsiniz.

Nasıl Aktive Ederim?

  • A-Coin kodları www.tr.playbackdesert.com’da geçerlidir. Üye girişi yaptıktan sonra “Mağaza” sekmesinin altındaki Acoin Yükle butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada satın aldığınız acoin miktarını seçin.
  • Ödeme yöntemlerinden “Gamesatış” seçeneğine tıklayıp, İLERİ butonuna basın.
  • Açılan pencerede 16 haneli kodunuzu girip, TAMAM’a tıklayın ve işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.
  • İyi eğlenceler.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
55 A-COİN
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
BLACK DESERT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Black Desert 55 A-Coin Fiyatları - Satın Al & Oyna

Black Desert dünya çapında birçok farklı mecrada sevilerek oynanan bir oyundur. Kore menşeili bir firma tarafından geliştirilen oyun, özel grafikleriyle oyuncuları kendine çekmeyi başarır. Türkiye’de 2021 yılı içinde en fazla oynanan oyunlar arasında yer alır. Çok oyunculu ve fantastik bir çevrimiçi rol yapma oyunu olarak bilinir. Black Desert 55 A-Coin ise oyunda daha hızlı ilerleyebilmek ve başarılı olmak için satın alabileceğiniz avantajlı bir koddur. Bu kodu Turkcell Pasaj online alışveriş mağazasının dijital ürün kodları bölümünde yer alan oyun pinleri ve üyelikler seçeneğinden satın alabilmek mümkündür. Kodu satın alırken kredi kartı ve banka kartıyla ödeme alternatifleri sunulur. Bu sayede avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Black Desert Nedir?

Black Desert oyununda nişancı olarak elle veya serbest hareket edebilme şansına sahip olursunuz. Oyun içinde savaşmanın dışında çiftçilik, balıkçılık ve ticaret yapabilirsiniz. Black Desert oyununda oyuncu kuşatma ve kale savaşları da öne çıkar. Oyun içinde hava durumuna müdahale etme seçeneğiyle rakiplerinizin zorlu koşullarda sizinle mücadele etmesini sağlayabilirsiniz. Hayvancılıkla uğraşıp vahşi doğadaki hayvanları evcilleştirebilir ve yeni türlerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Karakterinizi Black Desert 55 A-Coin sayesinde daha donanımlı bir hale getirebilirsiniz.

Black Desert 55 A-Coin Ne İşe Yarar?

Black Desert 55 A-Coin ile oyun içindeki mağazalardan ekipman, silah, kıyafet, mobilya ve daha birçok ürünü satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve ilerlemenize katkı sağlayan bu malzemelerle rakiplerinize karşı daha başarılı olabilirsiniz. Black Desert 550 A-Coin ve daha farklı seçenekleri inceleyerek almak istediğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz. Mobil veya bilgisayar oyunlarında ilerleme amacıyla ekran başında uzun süre geçirmeniz gerekir. Ama satın aldığınız kodlarla bu süreyi kısaltarak elde ettiğiniz avantajları artırabilirsiniz.

Black Desert 55 A-Coin Nasıl Aktif Edilir?

Black Desert oyununda alışveriş yapabilmek için inci kullanılır. A-coinler oyunda ihtiyacınız olan ürünleri almanıza yarayan incilere dönüşür. Kodunuzu aktif hale getirmek için yapılması gerekenler şu şekilde sayılabilir:

  • www.tr.playblackdesert.com adresine girip üyelik için gereken işlemleri yapabilirsiniz veya üye iseniz bilgilerinizi yazıp açılan bölümde “Mağaza” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
  • Mağaza seçeneğinin altında açılan “A-coin Yükle” böl​ümünü seçerek elinizdeki a-coin miktarına tıklayabilirsiniz.
  • Sayfada çıkan ödeme yöntemleri arasından “Gamesatış” seçeneğini tıkladıktan sonra karşınıza çıkan “İleri” butonuna basarak devam edebilirsiniz.
  • Açılmış olan sayfaya elinizdeki 16 haneli kodu eksiksiz bir şekilde girerek “Tamam” seçeneğini işaretlediğinizde, kodunuz kullanım için hazır hale gelir.

Black Desert 55 A-Coin Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Black Desert 55 A-Coin tüm dünyanın sevdiği oyunu başarılı bir şekilde oynamanıza destek olur. Eğlenceli ve maceralı olan oyun sırasında gece ve gündüz döngüsüne bağlı olarak oyun durumunda değişiklikler oluşur. Bu sayede daha heyecanlı ve farklı modlarda oynama şansına sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre Black Desert 220 A-Coin ve daha farklı seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Bir defa yükleme yaptıktan sonra yeniden satın alma yapabilmek için aynı işlemleri sırasıyla takip etmeniz gerekir. Her kullanımınızda rakiplerinize göre daha fazla avantaj elde ederek başarılı olabilirsiniz. Karakterinizi incilerle daha gelişmiş ve güçlü bir hale getirebilirsiniz. Savaş taktiklerinizi sahip olduğunuz ekipmanlara göre yeniden şekillendirerek, rakiplerinize karşı üstünlük elde edebilirsiniz. Son teknoloji kullanılarak hazırlanan grafik ve ses sistemleri sayesinde kendinizi oyunun içinde hissetmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın avantajlı fiyatları ile Black Desert 55 A-Coin ve farklı alternatifleri ihtiyaçlarınıza veya imkanlarınıza göre seçebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz ürünü hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla