Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Legend Online Macerası

Legend Online, web tabanlı bir MMORPG oyunudur. Oyunda Savaşçı, Büyücü, Yaycı sınıfları ve Altın, Elmas, Madalya, Labirent Parası, Kristal, Mor Kristal para sistemleri bulunur. Paraların en önemlisi ise Elmas’tır. Sadece satın alınarak elde edilebilen Legend Online Elmas ile marketteki eşyalar alınabilir, ihale ve ödemeli posta işlemleri gerçekleştirilebilir.


Hesabıma Nasıl Aktive Ederim?

 • Üye girişi yapıp ödeme seçeneğine tıklıyoruz.
 • OASIS E-PIN seçeneğinden, Oyun ve Server seçin.
 • Ödeme kanalı ve ödeme miktarı kısmından OASIS E-PIN’i seçip almış olduğunuz kodu girin, devam seçeneğine tıklayın.
 • Tebrikler kodunuz yüklendi.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
150 ELMAS + 15 BONUS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
LEGEND ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus Satın Al & Yükle

MMORPG oyunu olan Legend Online, oyun içi satın alımlar için çeşitli sanal para biriminin kullanıldığı bir platformdur. Oyun içinde kullanılabilen sanal paralar arasında yer alan Elmas, yalnızca satın alınarak elde edilir. Elmas sayesinde oyuncular, karakter ve cephane geliştirme gibi ayrıcalıklara sahip olabilir. Aynı zamanda oyun içi mağazada bulunan pek çok ürün, sadece elmas ile alınır. Bu ürünler, oyunculara birbirinden farklı alanlarda üstünlük kazandırarak gamer’ların çok daha donanımlı bir şekilde LO serüvenini sürdürmeleri için yardımcı olur. Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus ve diğer Elmas seçeneklerini, Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla deneyimleyebilir ve ekstra avantaj elde edebilirsiniz.

Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus ile Neler Alınır?

Legend Online, oyuncuların ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli itemler sunar. Sahip olunan elmas değerine göre farklı seviyelerdeki itemlerden yararlanılabilir. Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus satın alarak şu alanlarda yeniliklere sahip olabilirsiniz:

 • Karakter
 • Şehir
 • Silah
 • Çeşitli eşyalar
 • Üyelik
 • İhale ve posta işlemleri

Toplam 165 elmas sayesinde karakter ve şehir geliştirmelerine yardımcı olacak ögeler edinebilir; ekipman, silah ve daha birçok eşyanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Elmas ile Legend Online üyelik seviyenizi yükseltmek için VIP hakkınızı açabilir ve size özel deneyimler aracılığıyla profesyonel bir basamağa geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Legend Online 600 Elmas + 60 Bonus, 3000 Elmas + 300 Bonus gibi ürünleri arkadaşlarınıza hediye ederek onları da heyecanınıza ortak edebilirsiniz.

Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus Kod Gönderimi

E-pin, Turkcell Pasaj tarafından SMS ile anında teslim hizmetiyle cep telefonu numaranıza iletilir. Bu sayede Turkcell Pasaj üzerinden Legend Online oyun pinleri satın alarak e-pine oldukça kısa sürede ulaşabilirsiniz. Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus e-pini hesabınıza tanımlayarak elmaslarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Heyecan ve aksiyon dolu bir macera için yanınızda olması gerekenleri, Elmas ile elde edebilirsiniz. Turkcell güvencesi ve indirim fırsatları ile çok daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz.

Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus Hesaba Yükleme

Turkcell Pasaj ile sizlere iletilen dijital ürün kodu, hızlı bir şekilde hesaba tanımlanır. Bu aktive etme işleminin hemen ardından oyun içi marketten alışveriş yapabilirsiniz. Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus e-pin yükleme için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Öncelikle “https://lotr.oasgames.com” adresi üzerinden giriş yapınız.
 • “Ödeme”ye tıklayınız.
 • “OASIS E-Pin” üzerinden “Server” ve “Oyun” seçimi yapınız.
 • Ödeme kanalı üzerinden “OASIS E-Pin” seçeneğine basınız.
 • Ardından Turkcell Pasaj’dan size iletilen e-pini giriniz.
 • “Devam” butonuna basarak e-pin aktive işlemini tamamlayınız.

Bakiyenizi, yalnızca birkaç adımda hesabınıza tanımlayarak yeni bir LO deneyimine daha da yakın olabilirsiniz. Tanımlama işleminden sonra Legend Online tarafından mağazada satışa sunulan herhangi bir nesneyi satın alabilirsiniz. Hesabınızda bulunan elmaslar, istediğiniz bir eşyanın fiyatı için yetersiz gelirse Legend Online 1500 Elmas + 150 Bonus veya daha yüksek elmaslara da göz atabilirsiniz.

Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus Fiyatları

Legend Online, oyun içi mağazasından alışveriş yapmayı sağlayan Elmaslar ile düşük ve yüksek değere sahip olabilen pek çok nesne satın alınabilir. Oyuncuların kendi ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde elmas alarak bu nesnelere sahip olması için farklı elmas değerleri bulunur. Bu sayede her gamer, anlık olarak gereksinim duyduğu kadar elmas satın alarak ekstra donanıma sahip olabilir. Legend Online elmas fiyatları, elmasların değişen satın alma güçleriyle orantılı bir şekilde değişebilir. Legend Online 150 Elmas + 15 Bonus ve diğer elmas e-pinleri için Turkcell Pasaj’a göz atarak indirimli fiyat avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla