Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Legend Online Macerası

Legend Online, web tabanlı bir MMORPG oyunudur. Oyunda Savaşçı, Büyücü, Yaycı sınıfları ve Altın, Elmas, Madalya, Labirent Parası, Kristal, Mor Kristal para sistemleri bulunur. Paraların en önemlisi ise Elmas’tır. Sadece satın alınarak elde edilebilen Legend Online Elmas ile marketteki eşyalar alınabilir, ihale ve ödemeli posta işlemleri gerçekleştirilebilir.


Hesabıma Nasıl Aktive Ederim?

  • Üye girişi yapıp ödeme seçeneğine tıklıyoruz.
  • OASIS E-PIN seçeneğinden, Oyun ve Server seçin.
  • Ödeme kanalı ve ödeme miktarı kısmından OASIS E-PIN’i seçip almış olduğunuz kodu girin, devam seçeneğine tıklayın.
  • Tebrikler kodunuz yüklendi.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
7500 ELMAS +750 BONUS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
LEGEND ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Legend Online 7500 Elmas E-pin Kodu ve Fiyatı

Legend Online 7500 elmas + 750 bonus oyun içi alımlarınızda kullanabileceğiniz sanal paradır. Bu parayı kullanabilmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız ve aldığınız pin kodunu birkaç işlemle sisteme eklemeniz gerekir. Kısa sürede tamamlayabileceğiniz bu işlemlerden sonra hesabınıza yüklediğiniz elmas ve bonusları güvenle kullanabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarında gerekli olan alet, teçhizat ve diğer ürünleri hızlıca alıp rakiplerinizin önünde yer alabilirsiniz. Farklı limitler ve özelliklerle üretilen Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus seçeneklerini Turkcell Pasaj avantajları ile hemen satın alabilirsiniz. Bunun için online alışveriş mağazasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Legend Online Oyunu

Legend Online oyunu ülkemizde ilk kez 2012 yılında oynanmaya başlamıştır. Oyun web tabanına sahip bir MMORPG, yani çok oyunculu çevrimiçi rol yapma sistemiyle tasarlanır. Legend Online 50 milyondan fazla oyuncunun 17 ülkede tercih ettiği bir oyun olarak ön plana çıkar. Ayrıca oyun ücretsiz olduğu için ekstra bir avantaj da sağlamış olur. Siz de deneyimlemek istiyorsanız Facebook üzerinden giriş yapıp rakiplerinizle savaşmaya başlayabilirsiniz.

Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus sayesinde oyunda elde etmek istediğiniz her şeye daha kolay ulaşma şansınız olur. Ortaçağ ortamında geçen fantastik oyunu oynarken farklı karakterlerden birini seçmeniz gerekir. Bu karakterler arasında savaşçı, büyücü ve okçu yer alır. Seçtiğiniz karakterle başlangıç seviyesinde maceranıza başlayıp başarı kazandıkça ilerleme kaydedebilirsiniz. Ayrıca altın ve elmas dışında madalya, kristal, mor kristal, labirent parası gibi sistemler de vardır. Bu süreçte size destek olacak elmas ve bonus alternatiflerini Turkcell Pasaj oyun pinleri ve üyelikler bölümünden satın alabilirsiniz.

Legend Online 7500 Elmas Nereden Alınır?

Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus satın almak için online alışveriş mağazalarını tercih edebilirsiniz. Birden fazla seçenekle sıralanan elmas ve bonusları kendinize uygun olan limiti belirleyerek tercih etme avantajınız olur. İlk defa bilgisayar oyunu oynamaya başladıysanız Legend Online 600 Elmas + 60 Bonus alternatiflerini Turkcell Pasaj mağazasından avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla