Legend Online Reborn 3300 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Legend Online Reborn 3300 Elmas

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Legend Online Reborn 3300 Elmas

Aldığınız Legend Online Reborn Elmas ile  içerisinde ücretli mağazadaki bütün elmas bakiyesi geçerli ürünleri satın alabilir, karakterinizi özelleştirme ve bonuslandırma veya savaş gücünüzü arttırmak adına bir çok işlem yapabilir serverinizdeki en iyi karakter sınıfına hemen sahip olabilirsiniz. 

Hesabıma nasıl Aktive Ederim?

 • Lortr.oasgames.com sitesinden üye girişi yapın ve ödeme seçeneğine tıklayın.
 • Gpay E-pin seçeneğini seçin ve satın al seçeneğine tıklayın
 • Açılan Gpay ekranından telefon numaralarınız ile giriş yapın ve kodunuzu girin.
 • Tebrikler işleminiz tamamlanmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
REBORN 3300 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
LEGEND ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Legend Online Reborn 3300 Elmas Kodu Satın Al & Yükle

MMORPG oyunu Legend Online Reborn, oyun içi mağazada bulunan itemlerin satın alınması için elmasların kullanıldığı bir oyundur. Popüler online strateji oyununda savaşta üstünlüğe sahip olmak ve galibiyete yaklaşmak için elmaslar aracılığıyla çeşitli ekipman, güçlendirme gibi ürünler alınır. Bu sayede gamer’lar, efsanevi savaşların gerçekleştiği oyunda daha hızlı seviye atlayarak listenin en üstüne çıkma hedefine doğru emin adımlarla ilerler. Elmasların değeri, düşük ve yüksek seviyeli ürünlerin satın alımlarına uygun olması için farklı aralıklara sahiptir. Oyunda neredeyse tüm itemlere sahip olmayı sağlayan elmas değerlerinden Legend Online Reborn 3300 Elmas e-pini, Turkcell Pasaj garantisi ve indirimli fiyat avantajları ile elmasla elde edilen fırsatları ikiye katlar.

Legend Online Reborn 3300 Elmas ile Neler Alınır?

Karakter ve silah ile savaş alanına çıkmak için bu ikisine sahipseniz ancak yeterince güç elde edemediyseniz veya daha da üstün bir güce sahip olmak istiyorsanız, elmas satın alarak hem karakteri hem de ekipmanları güçlendirebilirsiniz. Elmaslardan destek alarak oyunun profesyonel basamaklarını hemen keşfedebilirsiniz. Legend Online Reborn 3300 Elmas ile neler alabileceğinizi inceleyerek stratejinizi kurmaya başlayabilirsiniz.

 • Karakter geliştirme
 • İtem güçlendirme
 • Arkadaşlarınıza hediye gönderme
 • Ek bonuslu özellikler kazanma
 • Şehir ve asker güçlendirme
 • LOR oyun içi mağazadan ürün satın alma

Legend Online Reborn oyun platformunda, liderlik gücünüzü sergileyerek düzenli olarak karakter, şehir, asker gibi alanlarda geliştirmeleri uygulayarak serverinizdeki en üst sıralara yerleşebilirsiniz. Heyecan dolu savaş meydanında ekipmanlarınızı daha da artırmak ve yeni deneyimlere ulaşmak için elmas satın alabilir, oyun içi anlık gereksinimlerinizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Legend Online Reborn 3300 Elmas Kodu Gönderimi

Turkcell Pasaj aracılığıyla oyun pinleri satın alarak hemen oyun hesabınıza tanımlayıp elmaslarınızı kullanabilirsiniz. Legend Online Reborn oyununda sahip olmak istediğiniz elmas miktarını seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişin ardından Legend Online Reborn 3300 Elmas kodu, cep telefonu numaranıza SMS ile anında teslim edilecektir. Turkcell Pasaj avantajları ve güvencesi ile oyun deneyiminizi daha hesaplı ve hızlı bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Legend Online Reborn 3300 Elmas Kodu Nasıl Yüklenir?

Satın aldığınız LOR oyun pinleri, oyunun web sitesi üzerinden hızla tanımlanır ve elmas bakiyesi, anında kullanıma açılır. Oyun hesabınıza herhangi bir değere sahip Legend Online Reborn elmas e-pini tanımlamak için ise şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Lortr.oasgames.com web sitesi üzerinden hesap bilgilerinizi kullanarak giriş yapınız.
 • Ardından “Ödeme” seçeneğine basınız.
 • “Gpay E-pin”i seçerek “Satın Al” butonuna tıklayınız.
 • Gpay ekranı üzerinden telefon numaranızı yazınız.
 • Telefon numaranıza SMS ile gelen kodu ilgili panele giriniz.
 • Hemen sonra Turkcell Pasaj tarafından size iletilen oyun e-pini yazınız ve işlemi tamamlayınız.

Son yapılan işlemin ardından 3300 elmas, hesabınıza tanımlanacaktır. Elmasların sağladığı avantajlardan sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın faydalanması için onlara dijital ürün kodları hediye edebilirsiniz. Legend Online Reborn 8250 Elmas, 1650 veya diğer elmas seçeneklerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyerek aralarından biriyle efsanevi bir hediye sunabilirsiniz.

Legend Online Reborn 3300 Elmas E-Pin Fiyatları

LOR oyun içi mağazasından alışveriş yapmak ve çeşitli güçlendirme itemlerine ulaşmak için kullanılan elmasların fiyatları birbirinden ayrılır. Legend Online Reborn 3300 Elmas, oyunun neredeyse tüm ayrıcalıklarına ulaşmayı sağladığı gibi Legend Online Reborn 330 Elmas, daha kısıtlı avantajlar elde etmeyi mümkün kılar. Bu sebeplerle elmas fiyatları, oyunda elde edilebilecek fırsatlara uygun şekilde listelenir. Her bütçeye uygun Legend Online Reborn elmas kodu fiyatları için Turkcell Pasaj oyun pinleri seçeneklerine hemen göz atabilir, birden fazla elmas e-pini satın alarak savaşa daha hazırlıklı şekilde katılabilirsiniz.

Daha Fazla