Legend Online Reborn 8250 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Legend Online Reborn 8250 Elmas

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Legend Online Reborn 8250 Elmas

Aldığınız Legend Online Reborn Elmas ile  içerisinde ücretli mağazadaki bütün elmas bakiyesi geçerli ürünleri satın alabilir, karakterinizi özelleştirme ve bonuslandırma veya savaş gücünüzü arttırmak adına bir çok işlem yapabilir serverinizdeki en iyi karakter sınıfına hemen sahip olabilirsiniz. 

Hesabıma nasıl Aktive Ederim?

 • Lortr.oasgames.com sitesinden üye girişi yapın ve ödeme seçeneğine tıklayın.
 • Gpay E-pin seçeneğini seçin ve satın al seçeneğine tıklayın
 • Açılan Gpay ekranından telefon numaralarınız ile giriş yapın ve kodunuzu girin.
 • Tebrikler işleminiz tamamlanmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
REBORN 8250 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
LEGEND ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Legend Online Reborn 8250 Elmas Kodu Satın Al & Yükle

MMORPG türünde oyunlar arasında gittikçe popülaritesini artıran Legend Online Reborn özellikle serinin klasik versiyonunu özleyenler için geliştirildi. Tüm dünyada gittikçe yaygınlaşan ve şimdiden 20’ye yakın ülkede oynanan Legend Online Reborn için elmaslar çok büyük bir değer taşır. Oyun içindeki sanal mağazada bulunan ürün ve özelliklerin büyük bir çoğunluğu elmaslarla satın alınır. Reborn versiyonunda sunulan 3 farklı karakter tipi olan savaşçı, büyücü ve okçu için bu elmaslarla güçlendirme işlemleri yapmanız mümkün. Özellikle elmaslarla altın ağacını sallamak ve birbirinden etkili güçlere sahip olmak oyundan aldığınız zevki katlar. Seçtiğiniz karakterin ihtiyaçlarını belirleyip, dijital mağazada tam da ona göre sunulan özellik ve eşyaları Turkcell Pasaj oyun pinleri ve üyelikler sayfası üzerinden alacağınız kodlarla elde edebilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajlarını oyun için sunulan en güçlü kodlardan biri olan Legend Online Reborn 8250 elmas ürününde de değerlendirebilirsiniz.

Legend Online Reborn 8250 Elmas ile Gücü Ele Geçirin!

Legend Online Reborn 8250 elmas kod bu ürün grubunda oyuncular için sağlanan en avantajlı seçenekler arasındadır. Legend Online 7500 elmas +750 bonus ürünü de bu oyunun tutkunlarını cezbeden alternatiflerden biridir. Elmas bakiyenizi arttırdıkça oyunda seçtiğiniz karakterin gücünü de aynı ölçüde pekiştirebilirsiniz. Karakterinizi en iyiler arasına sokmak ve oyunun gidişatını büyük oranda etkilemek elmaslarınızı kullanmakla çok daha kolaylaşır. Hem tek başınıza hem de grup olarak verdiğiniz mücadelelerde elmaslar rekabette öne geçme fırsatını ayağınıza getirir. Fantastik bir dünyada zorlu savaşlar verirken ihtiyaç duyduğunuz desteği Legend Online Reborn 8250 elmas e-pin ürünü size fazlasıyla sağlar. Turkcell Pasaj farkıyla oyun için 8250 elmas aldığınızda sahip olacağınız başlıca avantajlar ise şunlardır:

 • Ücretli sanal mağazada birçok eşya ve özellik elmas bakiyesi ile satın alınabilir.
 • Oyunda engelleri aşmak ve savaş gücünüzü artırmak için ihtiyaç duyduğunuz işlemleri yapabilirsiniz.
 • Karakterinizi rekabette öne geçirebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz karakteri özelleştirmeniz mümkündür.
 • Elmaslar ile ihale ve ödemeli posta işlemleri de yapılabilir.

8250 adet elmas birçok yönden size büyük bir avantaj kazandırır. Sanal kahramanıza güç katarak mücadelede arayı açabilir, oyun zevkinizi katlayabilirsiniz.

Legend Online Reborn 8250 Elmas Satın Al

Turkcell Pasaj oyunseverlere avantajlı Legend Online Reborn 8250 elmas fiyatı ile güzel bir fırsat sunar. Büyük bir oyun üstünlüğünü çok uygun fiyatlarla satın almak hemen hemen her oyuncunun arzusudur. Üstelik hesabınıza hemen yükleyebileceğiniz kodu çok kolay bir şekilde almanız mümkün. Legend Online Reborn 8250 elmas satın al işlemi banka veya kredi kartı ile gerçekleşir. Satın alma işleminiz sonuçlandığında da size elmaslarınızı hemen kullanmaya başlamanız için bir kod gönderilir. Bu kodu satın almış olduğunuz elmasları kullanılır duruma getirmek için ilgili bölüme yazabilirsiniz. Ayrıca Legend Online Reborn 3300 elmas gibi farklı adette elmas veren e-pin ürünlerine de avantajlı Turkcell Pasaj fiyatlarıyla sahip olabilir, oyun heyecanınızı doruk noktaya ulaştırabilirsiniz.

Legend Online Reborn 8250 Elmas Kodu Nasıl Aktifleştirilir?

Legend Online Reborn 8250 elmas kod aktifleştirme aşamaları çok pratiktir ve süreç hızlı biçimde sonuçlanır. Aldığınız kodu etkinleştirdikten sonra elmaslarınız anında oyun hesabınıza geçer. Kodu aktifleştirmek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Lortr.oasgames.com sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapın ve “Ödeme” seçeneğine tıklayın.
 • Gpay E-pin üzerinden “Satın Al”’ı seçin.
 • Gpay ekranından telefon numarası ile giriş yapın.
 • Kodunuzu girin.

Kodunuzu girdiğiniz anda elmasların bakiyenize yüklenme işlemi de tamamlanmış olur. 8250 elmas ile sanal mağazadan karakterinizin ihtiyacına uygun birçok ürün ve özellik almanız mümkün. Kodu alma ve aktifleştirme işlemleri sonucunda hiç vakit kaybetmeden kullanmaya başlayacağınız elmaslarla zaferinizi ilan edebilirsiniz.

Daha Fazla