Mobile Legends 2645 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Elmas ile Efsane Olun

Mobile Legends ile çok daha gelişmiş bir seviyeye hızlı şekilde ulaşmak için elmasların sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Mobile Legends 2645 elmas ile 27 farklı savaşçı, 14 farklı tank, 11 farklı suikastçı, 21 farklı büyücü, 6 farklı destek ve birçok farklı şampiyon ile oyun içi mağazadaki ögelere sahip olabilirsiniz. Görkemli kıyafetler alarak kıran kırana geçen savaşların sonunda kazandığınız mücadeleyi, ilgi çekici bir görünüm ile kutlayabilirsiniz. Bu ayrıcalıkların her birine, avantajlı şekilde sahip olmak için elmasları kullanabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Mobil Legends Bang Bang Elmas yükleyebilmek için öncelikle Razer Gold Üyeliğiniz olmalıdır. Razer Gold TL yüklemek için gold.razer.com adresinden üyelik girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üstte yer alan “GOLD” butonuna ve altında açılan “Reload Now” veya “Şimdi Yükleme Yap” sekmesine tıklayın. Yükleme alternatiflerinden “Razer Gold PIN”i seçin ve satın almış olduğunu kodu yükleme kısmına girerek “Next” butonuna tıklayın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girmeniz gerekiyor. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra gold.razer.com/gold/catalog/mobile-legends adresine gidin ve yüklemek istediğiniz elması seçin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Karşınıza çıkan sayfada Oyun ID’nizi girip “İLERİ” butonuna tıklayın. Razer Gold Wallet seçeneğini seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna basın. Razer Gold Üyeliğinize giriş yapın ve telefonunuza gelen SMS kodunu ilgili alana girin. “İLERİ” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz tamamlanacaktır.
Uyarı:Razer Gold üyeliğinizin ülke ayarı Türkiye bakiye işlemi TL olması gerekmektedir.Aksi taktide Razer Gold USD olarak işlem yapmanız gerekir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MOBİLE LEGENDS 2645 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
MOONTON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok