Mobile Legends 88 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Savaş Arenası için Ayrıcalık Elde Edin!

Mobile Legends savaş arenasında karakterinizi ve zaferlerinizi daha ön plana çıkarmak için elmas satın alabilirsiniz. Mobile Legends 88 elmas ile oyun içi mağazadan kıyafete, değerli nesnelere ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz. Nefes kesen savaş anlarında düşmana karşı büyüleyici taktikler uygulamak için karakterinizi geliştirebilir ve dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Efsane galibiyetler elde ederek bu zaferleri, ihtişamlı kostümler taşıyarak daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklara, avantajlı ve uygun şekilde sahip olmak için elmaslardan yararlanabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Mobil Legends Bang Bang Elmas yükleyebilmek için öncelikle Razer Gold Üyeliğiniz olmalıdır. Razer Gold TL yüklemek için gold.razer.com adresinden üyelik girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üstte yer alan “GOLD” butonuna ve altında açılan “Reload Now” veya “Şimdi Yükleme Yap” sekmesine tıklayın. Yükleme alternatiflerinden “Razer Gold PIN”i seçin ve satın almış olduğunu kodu yükleme kısmına girerek “Next” butonuna tıklayın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girmeniz gerekiyor. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra gold.razer.com/gold/catalog/mobile-legends adresine gidin ve yüklemek istediğiniz elması seçin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Karşınıza çıkan sayfada Oyun ID’nizi girip “İLERİ” butonuna tıklayın. Razer Gold Wallet seçeneğini seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna basın. Razer Gold Üyeliğinize giriş yapın ve telefonunuza gelen SMS kodunu ilgili alana girin. “İLERİ” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz tamamlanacaktır.

Uyarı:Razer Gold üyeliğinizin ülke ayarı Türkiye bakiye işlemi TL olması gerekmektedir.Aksi taktide Razer Gold USD olarak işlem yapmanız gerekir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MOBİLE LEGENDS 88 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
MOONTON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok