Nimo TV 79 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Nimo TV 79 Elmas

Nimo yayın platformu aracılığıyla izleyicisi olduğunuz yayıncılar ile çok daha keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz. Platform içerisinde kullanılan elmas satın alarak yayıncılara, hediye edebilirsiniz. Nimo TV 79 elmas ile favori yayıncılarınıza destek olabilir veya bağış yapmak istediğiniz yayıncılara, hediyeler gönderebilirsiniz. Elmaslara, avantajlı şekilde sahip olarak Nimo’da açılan yayınlarda, daha ön plana çıkabilirsiniz. Keşfettiğiniz yayıncılara da hediye göndererek yeni yayıncılara, destek olabilirsiniz. Nimo elmasları ile boost yaparak popülerlik kazanabilir ve yayıncı ile daha sık iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

İlk olarak www.nimo.tv üzerinden hesabınıza giriş yapın. Sağ bölümde yer alan avatarınıza tıklayın ve karşınıza çıkan pencereden “Elmas Al” butonuna basın. Ödeme şekli bölümünden “Gpay E-pin” seçeneğini, alt kısımdan ise yüklemek istediğiniz tutarı seçin. Alt kısımda yer alan “Şimdi Doldurma” yazısına tıklayın ve karşınıza çıkan Gpay ekranına telefon numaranızı yazıp giriş yapın. Açılacak olan yeni ekrana Epin kodunuzu girin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Tüm bu işlemlerden sonra elmas hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİMO TV 88 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
HUYA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok