Pubg Mobile 1500 + 300 UC

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Özel ve Avantajlı Oyun Deneyimi

Pubg Mobile oyun içi item, silah kaplama, yeni harita, kutu, paraşüt, kıyafet, yeni üyelikler ve daha birçok eşyayı satın almak için UC (unknown cash) kullanabilirsiniz. Pubg Mobile 1500 + 300 UC ile oyun içerisinde karakterinizi ve silahlarınızı dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Pubg Mobile serüvenini çok daha donanımlı sürdürerek savaş alanında üstünlüğe sahip olabilirsiniz. Birbirinden avantajlı ödüller kazanarak oyun deneyiminizi, özelleştirilmiş ve daha keyifli bir şekilde ilerletebilirsiniz. Çeşitli ek itemlere sahip olabilir ve mücadele anında tüm ihtiyaçlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Nasıl Aktif Edilir?

www.midasbuy.com adresine giderek hesabınıza giriş yapın. Sağ üst kısımda ülke seçenekleri arasından “Turkey”i seçin. Sonrasında PUBG Mobile ID’nizi yazın ve “Enter” tuşuna basın. Karşınıza çıkan sayfada “Razer PIN”i seçin ve “Sonraki” butonuna basıp ilerleyin. Satın aldığınız Razer Gold TL PIN koduna ait pin kodunu ve seri numarasını girip kodu aktif hale getirebilirsiniz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.