PUBG Mobile 60 UC

5,0
İndirim Bitiş Tarihi: 11.08.2026
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Ayrıcalıklı Oyun Deneyimi

Player Unknown's Battlegrounds (PUBG) en çok oynanan battle royale oyunlarından birisidir. Hayatta kalma stratejisiyle oynanan PUBG’de 100'e yakın oyuncu bir uçağın içinde oyuna başlar. Aynı adaya inen oyuncular rakiplerini ortadan kaldırarak oyunun galibi olmaya çalışır. Üstelik oyun içindeki mağazadan çeşitli eşyalar ve karakterler için aksesuarlar satın alarak PUBG’yi daha eğlenceli ve kişisel hale getirebilirsiniz. Oyun mağazasından alışveriş yapabilmek için belli bir miktar Unknown Cash (UC) gerekir. PUBG oyununun mobil versiyonunda kullanabileceğiniz 60 UC ile çeşitli sandıklar, paketler, maskeler ve karakter kuponu, yoldaş maması, boya, gözlük satın alabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.midasbuy.com adresine giderek hesabınıza giriş yapın. Sağ üst kısımda ülke seçenekleri arasından “Turkey”i seçin. Sonrasında PUBG Mobile ID’nizi yazın ve “Enter” tuşuna basın. Karşınıza çıkan sayfada “Razer PIN”i seçin ve “Sonraki” butonuna basıp ilerleyin. Satın aldığınız Razer Gold TL PIN koduna ait pin kodunu ve seri numarasını girip kodu aktif hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Diğer Özellikler
Uygulama Adı
PUBG Mobile
5,0
2 kere puanlandı

PUBG Mobile 60 UC Kodu Fiyat

Dünyanın önde gelen markalarının en son çıkan ürünlerini Turkcell Pasaj farkıyla satın alabilirsiniz. Alışverişi daha avantajlı hale getiren Pasaj, geniş ürün yelpazesiyle farklı ihtiyaçlara ve beğenilere hitap eder. Gamerların beklentilerini fazlasıyla karşılayan son teknoloji bilgisayar ve oyun ekipmanlarına Turkcell Pasaj’daki farklı ödeme yöntemleri ile kolayca sahip olabilirsiniz. Gamer ekipmanlarının yanı sıra PUBG ve LOL gibi Oyun Pinleri & Üyelikler de Turkcell Pasaj’da yer alır.

PUBG Nedir?

Açılımı Player Unknown's Battlegrounds olan PUBG ismini geliştiricisi Brendan Greene’den alır. “Player Unknown” aslında Brendan Greene’in çeşitli online platformlarda kullandığı bir takma isimdir.

En başta bir bilgisayar oyunu olarak tasarlanan PUBG, gamerların talebi sonucu mobil ve konsol platformlarında da yer alır. Mobil versiyonu ücretsiz olduğu için diğer platformlara göre daha yoğun kullanılan PUBG, Battle royale (BR) oyun türü içerisinde oldukça popülerdir. Öyle ki PUBG’ye olan yoğun ilgi son zamanlarda oyun sektörünün BR oyunlarına ağırlık vermesine sebep olur.

PUBG Nasıl Oynanır?

Bireysel ve takım olarak oynayabileceğiniz PUBG’de amaç, hayatta kalmaktır. Çok az ekipmana sahip olan oyuncular bir uçağın içerisinde oyuna başlar. Uçak harita üzerinde ilerlerken oyuncular istedikleri noktada uçaktan atlar ve oyuna dahil olur. Diğer oyuncuları elemek ve hayatta kalmak için ihtiyaç duyulan çeşitli ekipmanlarsa oyun sahasından toplanır.

İlk çıktığı zamanlar tek haritaya sahip olan PUBG’ye zaman içinde yeni alanlar da eklendi. Haritaların büyüklüğü aynı anda oynayabilen oyuncu sayısını belirler. Daha yoğun ve heyecanlı çatışmaların yaşandığı küçük haritalarda en fazla 64 kişi oynayabilirken büyük haritalarda bu rakam 100 kişiye kadar ulaşır. Yayın tarihine göre PUBG haritaları şu şekildedir:

 • Ana harita Erangel
 • Çöl temalı Miramar
 • Daha dar bir alana sahip olan Sanhok
 • Karla kaplı Vikendi
 • Kurak ve küçük Karakin

PUBG Oyun Modları Nedir?

PUBG’yi açtıktan sonra lobiye giderek oyun modunu seçebilirsiniz. Üç farklı oyun modu ve özellikleri şöyledir:

 • Solo modunda diğer 99 oyuncuya karşı tek başınıza oynarsınız.
 • Duo modunda seçtiğiniz veya rastgele eşleştiğiniz bir oyuncuyla birlikte diğer gruplarla savaşırsınız.
 • Squad modu ise 3 veya 4 kişilik gruplar halinde oynanır.

PUBG 60 UC Kodu Nedir?

Oyun içi para birimi olan Unknown Cash’den (UC) yalnızca PUBG’nin mobil versiyonunda faydalanabilirsiniz. Mobil oyun içerisindeki mağazadan alışveriş yaparken kullanabileceğiniz PUBG Mobile 600+60 UC ile karakterinizi kişiselleştirebilir ve oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Turkcell Pasaj ile PUBG Mobile 1500+300 UC kodu ve diğer dijital ürün kodlarından da yararlanabilirsiniz. Üstelik PUBG Mobile 60 UC satın al işlemini gerçekleştirirken Pasaj’da sunulan farklı ödeme yöntemlerinden de yararlanabilirsiniz. PUBG Mobile UC kullanarak oyun mağazasından alabileceğiniz eşyalar ve aksesuarlar arasında şunlar yer alır:

 • Karakter kuponu
 • Yoldaş maması
 • Karakter skinleri
 • Çeşitli sandıklar
 • Maskeler
 • Boya
 • Gözlük

PUBG Mobile 60 UC Kodu Nasıl Yüklenir?

Turkcell Pasaj’dan satın aldığınız PUBG Mobile 60 UC kodunu aktive etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • midasbuy.com adresinde kayıtlı olan hesabınıza giriş yapın.
 • İnternet sitesinin sağ üst kısımda bulunan ülke seçeneğinin Türkiye olduğundan emin olun.
 • Ülke seçeneği olarak farklı bir konum gözüküyorsa Türkiye veya Turkey’i seçin.
 • Oyun içerisinden aldığınız PUBG Mobile ID bilginizi açılan ekrana yazdıktan sonra “Enter” tuşuna basın.
 • Açılan sayfadaki seçenekler arasından “Razer PIN”i seçin ve “Sonraki” tuşuna basarak ilerleyin.
 • PUBG Mobile 60 UC satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra size verilen Razer Gold TL PIN kodunun bilgilerini yazın.
 • Razer Gold TL’nin PIN kodu ve seri numarası bilgilerini girdikten sonra PUBG 60 UC aktive olur.

Daha Fazla