Razer Gold 500 TL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Razer Gold Pin ile Oyun Dünyasını Yeniden Keşfedin!

500 TL değerindeki Razer Gold pin kodunu kullanmak için ilgili kodu satın almanız yeterlidir. Satın aldıktan sonra hesabınıza aktarılan pin, tüm dünyada en çok oynanan oyunlar ve oyun içi ögelerde geçerlidir. Kodu satın aldıktan sonra size özel pin anında hesabınıza aktarılır. Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz tek başınıza oyun keyfinin tadını çıkarmak için 500 TL değerindeki Razer Gold pini hesabınıza yükleyebilirsiniz. 

Nasıl Aktif Edilir?

gold.razer.com adresine giderek üye girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üst tarafta bulunan “GOLD”a tıklayın ve çıkan sekmede “Şimdi Yükleme Yap” veya “Reload Now” seçeneğine tıklayın. Yükleme seçenekleri arasından “Razer Gold PIN”i seçin. Kod yükleme kısmına kodunuzu girerek “Next” butonuna basın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girdikten sonra Razer Gold TL kodunuz aktif hale gelecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GOLD 500 TL
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RAZER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Razer Gold 500 TL Satın Al & Yükle

Razer, bilgisayar oyunu oynayan kullanıcılar için çeşitli oyunlar, ekipmanlar üreten ve bu ekipman ya da oyunları satın alma imkanı sağlayan bir sistemdir. Razer sistemindeki para birimleri ise Razer Gold ve Razer Silver olarak geçmektedir. Bu para birimleri bir çeşit cüzdanı ifade eder. Yani bilgisayar oyuncuları bu sistemdeki bakiyelerini kullanarak oynadıkları çeşitli oyunlarda kullanmak amacıyla ekipman satın alabilirler. Oyuncuların Razer Gold 500 TL, Razer Gold 250 TL gibi çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Razer cüzdanında bulunan bakiye miktarı, oyun ve oyun ekipmanları dışında Google Play, iTunes gibi birçok platformda da kullanılabilmektedir.

Bir çeşit sanal cüzdan gibi tasarlanan sistemde, bilgisayar oyuncuları ekipman aldıkça ve para harcadıkça çeşitli ürünleri hediye olarak kazanma şansını da yakalayabilmektedir. Turkcell Pasaj avantajları ile sunulan Razer Gold 500 TL bakiyeyi, anında hesabınıza yükleyebilir ve vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli bakiyelerdeki Razer Gold Pin seçeneklerini inceleyerek size uygun olan ürünü sipariş edebilirsiniz.

Razer Gold 500 TL Nasıl Kullanılır?

Razer Gold kullanmak isteyen bilgisayar oyuncularının, öncelikle bir Razer hesabına sahip olması ya da yeni bir Razer hesabı açması gerekiyor. Daha sonra Razer kullanıcı hesabına tanımlanan cüzdana tercih edilen bakiye miktarında yükleme yapılarak çeşitli oyun ekipmanları satın alınabiliyor. Razer’in oyun ekipmanları mağazasında Steam, Blizzard, CS:Go, Twitch, Zula gibi birçok oyun ve oyun platformuna yönelik ekipmanlar bulunuyor. Aynı zamanda Razer Gold bakiyesi oyun hesabına aktarılarak oyun içinde gerçekleşen satın alma işlemleri için de kullanılabiliyor.

Razer Gold 500 TL Avantajları Nelerdir?

Razer sisteminin bilgisayar oyuncularına sağladığı en büyük avantajlardan biri, oyuncuların alışveriş yaptıkça kazanmasıdır. Bu da Razer Silver adındaki cüzdan aracılığı ile gerçekleşiyor. Razer sisteminde yer alan Razer Gold para birimi ile harcama yaptıkça Razer Silver para biriminden bakiye kazanılıyor. Kazanılan bu bakiyenin miktarı, Razer Gold ile yapılan harcama miktarına göre değişkenlik gösteriyor.

Kazanılan Razer Silver para birimindeki bakiye ise Razer mağazasında bulunan Razer markalı birçok aksesuar, ekipman ve kıyafeti satın almak için kullanılabiliyor. Bunun yanında Razer’in oyun kütüphanesi üzerinden Steam oyunlar da Razer Silver bakiyesi ile satın alınabiliyor. Razer Silver bakiyesinin artması için Razer Gold para biriminde harcama yapmak gerekiyor.

Razer Gold Bakiyesi Nasıl Yüklenir?

Turkcell Pasaj üzerinden satın aldığınız Razer Gold 500 TL’yi hesabınıza yüklemek için ürünü satın aldığınız an size gönderilen pin kodunu kullanmanız yeterlidir. Satın alma işleminiz gerçekleştiği anda koda ait pin anında hesabınıza yüklenir. Yükleme işlemini tamamlamak için Razer hesabınıza giriş yaparak ekranınızın sol üst köşesinde bulunan ‘’GOLD’’ yazısına tıklamanız gerekir. Bu yazıya tıkladığınızda ekranda açılan penceredeki ‘’Şimdi yükleme yap’’ seçeneğine tıklayarak bakiye yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Karşınıza çıkan yükleme seçenekleri arasından ‘’Razer Gold PIN’’ seçeneğine tıklayarak açılan ekrana, satın aldığınız kodu yazabilirsiniz. Kodu girdikten sonra ekrandaki ‘’NEXT’’ seçeneğine tıklayarak telefonunuza gelen kodu bu ekranda açılan kod alanına girerek yükleme işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj ayrıcalıklarını kullanarak avantajlı bir şekilde Razer Gold cüzdanınıza bakiye yükleyebilir ve bu bakiyeyi, dünya çapındaki binlerce bilgisayar oyunu ve mobil oyun için sunulan çeşitli ürünleri satın alarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar sayesinde oyun pin kodları & üyelikler ile ilgili ürün çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Razer Gold 500 TL ya da Razer Gold 100 TL, Razer Gold 50 TL gibi çeşitli bakiye seçenekleri arasından tercih ettiğiniz miktarı Razer hesabınıza anında yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla