Twitch 6 Aylık Normal Abonelik

5,0
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Sevdiğiniz Yayınları Kaçırmadan İzleyin

Twitch 6 aylık normal abonelik sayesinde, son senelerin en popüler platformlarından bir tanesi olan Twitch üzerinden sevdiğiniz yayıncıları takip edebilir ve etkileşime geçebilirsiniz. Takip ettiğiniz oyun yayınlarını ve diğer tüm yayıncıları istediğiniz her yerden anında izleyebilirsiniz. Tüm cihazlarınız üzerinden hesabınıza giriş yaparak aktif edeceğiniz Twitch 6 aylık normal abonelik ile, canlı yayınlara dahil olabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz abonelik ile Twitch platformunu takip eden ya da yeni tanışan dostlarınıza güzel sürprizler yapabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Abonesi olmak istediğiniz Twitch yayıncısının kanalına girin ve “Abone Ol” butonuna tıklayın. Aboneliğinizi seçtikten sonra “Devam” butonuna basın. Açılacak olan ekrandan “Farklı Bir Ödeme Yöntemi Seçin” seçeneğine tıklayın ve Gpay E-pin tercih edin. “Devam Et” butonuna bastıktan sonra satın almış olduğunuz kodu boşluğa girerek tekrar “Devam Et” butonuna tıklayın. 

Nasıl Aktif Edilir?

Bu işlemlerden sonra Twicht Abonelik aktif hale gelecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
6 AYLIK NORMAL ABONELİK
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
TWITCH
5,0
1 kere puanlandı