Dji Air 2S Fly More Combo Drone

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hareket Halindeyken Bile Konforlu Kullanım

Kompakt ve kullanışlı tasarımı ile dikkat çeken Air 2S Fly More Combo drone modeli, hafif ağırlığı ile beğeni toplar. 595 g ağırlığa sahip olan model, hafifliği sayesinde üstün hareket kabiliyeti performansı sergiler. Hareket halindeyken bile cihazı kullanmaya devam edebilir, yüksek kaliteli çekimler yapabilirsiniz.

Konfor Sunan Uçuş Aksesuarları

Drone kullanırken ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları sağlayan set, aksesuarları ile uçuş keyfinizi yükseltir. Uçuşu daha kolay ve eğlenceli hale getirmek için özel olarak geliştirilen aksesuarlar, güvenlik konusunda da ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Net ve Zengin Görüntü Kalitesi

Görüntülerin net ve zengin renk tonlarında çıkmasını sağlayan model, özel görüntü kalitesi ile beklentileri sonuna kadar karşılar. 5,4K/30fps ve 4K/60fps video kalitesine sahip model kusursuz çekimler yapmanıza olanak tanır.

Karanlıkta Yüksek Kaliteli Çekimler Yapın

Işıksız ortamlarda ve gece karanlığında bile yüksek görüntü kalitesine sahip çekimler sunan cihaz, 1 milyarı aşkın 10 bitlik Dlog-M renk profili ile bir adım öne çıkar. Çarpıcı ayrıntıları yansıtan drone ile karanlıkta RAW formatlı çekimleri zahmetsizce yapabilirsiniz.

Akıllı HDR Teknolojisi

Gölge ve vurgu gibi çekime derinlik kazandıran HDR teknolojisi, birden fazla çekimi otomatik olarak birleştirir. Akıllı sistemi sayesinde dinamik görüntü aralığını artıran model, tüm ayrıntıları kayıt altına almanıza imkân sağlar.

Çekim Türüne Özel Otomatik Modlar

Geniş açılı çekimler için birçok farklı mod sunan drone modeli; başlangıç, orta düzey ve profesyonel çekim seçenekleri ile herkese hitap eder. Çekim modunu belirleyerek cihazı kolay şekilde kontrol edebilir, yetkinliğinizi kısa sürede bir adım öteye taşıyabilirsiniz.Sinematik Çekimler Sunan Mastershots Teknolojisi

Mastershots teknolojisi ile geliştirilen cihaz, tek dokunuş ile mükemmel çekimler yapmanıza yardımcı olur. Çekim konusuna uygun on farklı manevra gerçekleştiren model, seçtiğiniz nesneyi odak noktasına yerleştirerek sinematik video çekimleri yapar.

Karmaşık Alanlarda Nesne Sabitleme Özelliği

Karmaşık alanlarda bile konforlu şekilde çekim yapmanıza olanak tanıyan cihaz; FocusTrack, ActiveTrack 4.0, Point of Interest 3.0, Spotlight 2.0 özelliklerine sahiptir. Nesneyi kadraja sabitleme özelliği sayesinde engebeli arazilerde ve karmaşık bölgelerde çekim kolaylığı sunar.

Teknik Özellikler

 • Ağırlık: 594 g
 • Seviye: Profesyonel
 • Kamera: 20 MP
 • Uçuş Süresi: 31 dk (max)
 • Uçuş Hızı: 68,3 km/h (max)
 • Uçuş Menzili: 18,5 km (max)
 • İHA Kaydı Zorunluluğu: Var
 • ISO Değerleri: 100-3200
 • Dahili Depolama: 8 GB
 • Diyafram: f/2.8
 • Video Bit Hızı: 150 Mb/sn

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.