Dji FPV Araç Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kesintisiz Çekim Avantajı

Çekim yapmak için gereken tüm hazırlıklar tamamlandığında şarjınız biterse, araç şarj cihazını kullanarak bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Aşırı Isınma Koruması

Şarj sırasında aşırı ısınmayı önleyen sistemle üretilen cihaz riskli durumların oluşmaması için özel olarak tasarlanır. Bu sayede güvenle şarjınızı doldurabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Cihazınızı araca kolaylıkla takabilirsiniz. Çakmak yerinden bağlantı sağlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Elektrik Olmayan Yerlerde Şarj İmkanı

Elektrik olmayan yerlerde çekim yapmak için gereken tek şey araç şarj cihazınızdır. Bir kablo sayesinde çekimlerinize devam etme şansınız bulunur.

Bataryanızı Koruyan Sistem

Özel olarak üretilen şarj cihazı bataryanızı koruyan sisteme sahiptir. Bu sayede cihazınızı uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Kablo uçları dayanıklı malzemeden üretildiği için güvenle şarj edebilirsiniz.

50 Dakikada Şarj

Tek bir bataryayı 50 dakika içinde şarj eder. Şarj olan bataryayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bir tane batarya şarj edildikten sonra diğerini de şarj ederek yedek olarak bulundurabilirsiniz.

Taşınabilir Pratik Tasarım

Taşınabilir pratik kabloyu çantanızda, bavulunuzda veya cebinizde bile saklayabilirsiniz. Sürekli kullanıyorsanız araç içinde torpidoda tutabilir, bu sayede istediğiniz yerde avantajlı olarak kullanabilirsiniz.

Cihazınızla Uyumlu

Cihazınızla uyumlu olarak kullanıldığı için sorun yaşamazsınız. Aşırı ısınma koruması sayesinde riskli durumlarda elektrik akımını kesen özelliği ile güvenlik sağlar. Kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen araç şarj cihazları arasında yerini alır.

Teknik Özellikler

  • Şarj sıcaklığı: 5°C - 40°C (41° - 104°F)
  • Giriş voltajı: 14,0 V
  • DC çıkışı: 25,2 V 3,4 A veya 25,2 V 0,8 A
  • Şarj süresi (tek pil için): 50 dakika (yaklaşık olarak)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.