Dji FPV Batarya Şarj Ünitesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DJI FPV Batarya Şarj Ünitesi Avantajları

Dji FPV batarya şarj ünitesi; drone bataryalarının, pillerinin çok daha verimli ve hızlı bir şekilde dolumuna olanak sağlar.

Eş Zamanlı Batarya Şarjı

Dji FPV batarya şarj ünitesi, en fazla 3 bataryaya kadar eş zamanlı şarj imkânı sunmasının yanı sıra bataryaları, tek olarak da şarj etme fırsatı sağlar.

Yaklaşık Şarj Süresi

Ortalama 55 dakikada batarya şarj etme süresi sunan Dji FPV batarya şarj ünitesi, pratik ve kullanışlı çözümler ile kullanıcıların batarya performansına dair gereksinimlerini kapsamlı bir şekilde karşılar.

Şarj için Ortam Sıcaklığı

Dji FPV batarya şarj ünitesi, 5 ° ile 40 ° C (41 ° – 104 ° F) aralığındaki ortam sıcaklığında kullanıma uygundur. Bu aralıkta kullanım sağlanması, cihaz ömrünü ve performansını korumanıza yardımcı olabilir.

Ünite Uyumluluğu

DJI FPV akıllı uçuş pili, DJI FPV AC güç adaptörü ve DJI FPV araç şarj cihazı ile uyumlu olan Dji FPV batarya şarj ünitesi, kullanıcılara kapsamlı bir kullanım alanı sağlayarak işlevselliğini maksimum seviyeye taşır.

Gelişmiş Tasarım

Dji FPV batarya şarj ünitesi, inovatif tasarımı ile aynı anda çoklu şarj olanağı sağlamasının yanı sıra boyut ve ağırlık gibi özellikleriyle de birçok avantaj sağlar. Rahatça taşınabilir olan bu şarj ünitesi ile drone kullanımını çok daha esnek imkânlarla sürdürebilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Marka: Dji
  • Ürün Tipi: FPV Batarya Şarj Ünitesi
  • Ürün Rengi: Siyah
  • Eş Zamanlı Şarj Kapasitesi: 3 Adet
  • Giriş: 25,2 V, 3,57 A
  • Ortalama Şarj Süresi: 55 dakika (Sıcaklığa Bağlı olarak Değişebilir)
  • Şarj Sıcaklığı: 5 ° – 40 ° C (41 ° – 104 ° F)
  • Uyumluluk: DJI FPV Akıllı Uçuş Pili, DJI FPV AC Güç Adaptörü ve DJI FPV Araç Şarj Cihazı
  • Garanti Süresi: 2 Yıl

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.