Dji FPV Drone Goggles Battery

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Dji FPV Drone Goggles Battery

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Şık ve Estetik Tasarım

Göz kamaştıran şıklığıyla dikkat çeken Dji FPV Drone Goggles Battery, sizi muhteşem bir yolculuğa davet eder. Teknolojik özelliklerinin yanı sıra estetik tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakır.  

Kusursuz Bir Powerbank

Taşınabilir bir powerbank olarak üretilen Dji FPV Drone Goggles Battery, kusursuz bir performans sergiler. Böylece Dji FPV gözlüğünüzü hiçbir yerde prize ihtiyaç duymadan kolayca şarj edebilirsiniz.

Yüksek Kapasitesiyle Güçlü Performans 

1800 mAh gücündeki kapasitesiyle size muhteşem bir deneyim vadeder. Tam doluyken gözlüğünüze 100 dakikaya kadar pil ömrü sağlar. Böylece nerede olursanız olun sınırsız eğlencenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz.    

Harcadığı Az Enerji ile Bütçe Dostu

Dji FPV Drone Goggles Battery, saatte harcadığı 18 Wh enerji ile göz doldurur. Harcadığı düşük enerjili performansıyla hem doğaya katkı sağlar hem de bütçenizi düşünür.

Kolay Taşınabilir Yapısıyla Her Yerde Sizinle

Hafif bir tasarıma ve küçük boyutlara sahip bu bataryayı gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz yere götürerek eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.   

Gerçek Zamanlı Pil Seviye Göstergesi  

Gerçek zamanlı pil seviye göstergesi sayesinde cihazınızın pil durumu ile ilgili sizi sürekli bilgilendirir. Böylece pil seviyesini istediğiniz zaman kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.  

Dji FPV Gözlük ile Mükemmel Uyum

Dji FPV Drone Goggles Battery, DJI FPV Goggles V2 ile uyumlu bir şekilde çalışır. Sadece bu cihazı şarj etmek için üretilir. Bu yüzden başka bir cihazı şarj etmek için kullanmamanız önerilir.

Uzun Süreli Kullanıcı Deneyimi 

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Dji FPV Drone Goggles Battery, dayanıklı tasarımıyla uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Üstün teknolojik özellikleri sayesinde ihtiyacınızı kusursuz bir şekilde karşılayarak mutlu dakikaların öncüsü olur.  

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 1800 mAh
  • Voltaj: 9 V
  • Tür: LiPo 2S
  • Enerji: 18 Wh
  • Şarj Sıcaklığı: 0° ila 45°C
  • Maksimum Şarj Gücü: 10 W
  • Pil Ömrü: Yaklaşık 110 dakika

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ FPV DRONE GOGGLES BATTERY
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok