Dji FPV Drone Goggles Battery

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık ve Estetik Tasarım

Göz kamaştıran şıklığıyla dikkat çeken Dji FPV Drone Goggles Battery, sizi muhteşem bir yolculuğa davet eder. Teknolojik özelliklerinin yanı sıra estetik tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakır.  

Kusursuz Bir Powerbank

Taşınabilir bir powerbank olarak üretilen Dji FPV Drone Goggles Battery, kusursuz bir performans sergiler. Böylece Dji FPV gözlüğünüzü hiçbir yerde prize ihtiyaç duymadan kolayca şarj edebilirsiniz.

Yüksek Kapasitesiyle Güçlü Performans 

1800 mAh gücündeki kapasitesiyle size muhteşem bir deneyim vadeder. Tam doluyken gözlüğünüze 100 dakikaya kadar pil ömrü sağlar. Böylece nerede olursanız olun sınırsız eğlencenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz.    

Harcadığı Az Enerji ile Bütçe Dostu

Dji FPV Drone Goggles Battery, saatte harcadığı 18 Wh enerji ile göz doldurur. Harcadığı düşük enerjili performansıyla hem doğaya katkı sağlar hem de bütçenizi düşünür.

Kolay Taşınabilir Yapısıyla Her Yerde Sizinle

Hafif bir tasarıma ve küçük boyutlara sahip bu bataryayı gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz yere götürerek eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.   

Gerçek Zamanlı Pil Seviye Göstergesi  

Gerçek zamanlı pil seviye göstergesi sayesinde cihazınızın pil durumu ile ilgili sizi sürekli bilgilendirir. Böylece pil seviyesini istediğiniz zaman kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.  

Dji FPV Gözlük ile Mükemmel Uyum

Dji FPV Drone Goggles Battery, DJI FPV Goggles V2 ile uyumlu bir şekilde çalışır. Sadece bu cihazı şarj etmek için üretilir. Bu yüzden başka bir cihazı şarj etmek için kullanmamanız önerilir.

Uzun Süreli Kullanıcı Deneyimi 

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Dji FPV Drone Goggles Battery, dayanıklı tasarımıyla uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Üstün teknolojik özellikleri sayesinde ihtiyacınızı kusursuz bir şekilde karşılayarak mutlu dakikaların öncüsü olur.  

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 1800 mAh
  • Voltaj: 9 V
  • Tür: LiPo 2S
  • Enerji: 18 Wh
  • Şarj Sıcaklığı: 0° ila 45°C
  • Maksimum Şarj Gücü: 10 W
  • Pil Ömrü: Yaklaşık 110 dakika

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.