Dji FPV Drone Pervane Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Drone Pervanesini Koruyun

Dji FPV drone pervane koruyucu uçuş güvenliğini maksimum seviyeye çıkararak cihazın uzun ömürlü olmasına yardım eder.

Acemiler için İdeal

Drone uçurmak konusunda yeniyseniz tam size göre! Acemi iseniz uçurma tekniğini öğrenene kadar cihazı çevreye çok fazla çarpabilirsiniz. Bu durumda Dji FPV pervane koruyucu içinizin rahat etmesini sağlar.

İç ve Dış Mekana Uygun

İç ve dış mekan çekimlerinde drone uçurmanız gerekiyorsa duvarlardan ve direklerden cihazı korumanın doğru yoludur. Kapalı ve açık alanlarda hava çekimlerine uygundur.

Darbelere Karşı Etkili

Duvar, direk, kuşlar, tavan ve benzeri unsurlara drone çarptığı anda pervaneleri emniyette tutan koruyucu hasar almasını engeller.

İki Parçalı Set

Drone tasarımlarına uygun olarak iki farklı parçadan oluşan model cihazla tam uyum sağlar.

Eğlencenizi Artırın

Eğlence ve iş için drone kullanıyorsanız endişelerinizi azaltarak aksiyonun tadını daha fazla çıkarın.

Hasar Maliyetini Düşürür

Drone kullanımı sırasında en çok zarar görme ihtimali olan pervaneleri koruyarak hasar durumunda meydana gelen maliyetlerden sizi kurtarır.

Kolay Montaj Avantajı

Basit tak-çıkar montajı sayesinde acemiler de kolayca kurulum yapabilir. Kaliteli yedek parçanın hızlı montajı sayesinde dilediğiniz anda çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: Drone pervane koruyucu
  • Marka: Dji
  • Kutu İçeriği: 2 adet koruyucu parça
  • İşlev: Drone yedek parça

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.