Dji FPV Combo Drone Set 7 64 GB + Motion Controller + Batarya

5,0

Dji FPV Combo Drone Set 7 64 GB + Motion Controller + Batarya

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kusursuz Videolar Kaydedin

12 megapiksel çözünürlüğünde CMOS sensöre sahip Dji FPV Combo, 4K UHD video kaydı gerçekleştirebilir. Rocksteady EIS 4x ağır çekim özelliği gibi gelişmiş çekim modlarına da sahip olan drone, hayranlık uyandırıcı video çekimleri için uygun bir tercihtir.

 

Daha Uzun Uçuş Süresi 

Dji FPV Combo drone set 7, “64GB mikro SDHC hafıza kartı +motion control +battery” içerir. Set içeriğinde yer alan batarya, uçuş süresini ikiye katlar ve daha uzun çekimler gerçekleştirmenizi sağlar.

Yüksek Performanslı Hafıza Kartı 

Yüksek çözünürlüklü videoların kesintisiz bir şekilde kaydedilmesini ve oynatılmasını sağlayan 64 GB kapasiteli mikro SDHC kart, profesyonel projeler için ihtiyaç duyacağınız performansı sunar.

Güvenli ve Keyifli Uçuşlar

Güvenli uçuş modları sayesinde kullanıcıya kolaylık tanıyan Dji FPV Combo drone, gökyüzündeki uçak ve helikopter gibi araçları algılayarak güvenli rotada kalır. Ayrıca ADS-B sinyalleriyle kullanıcıyı anlık konum konusunda bilgilendirir.

Farklı Uçuş Modlarıyla İstediğiniz gibi Kaydedin

Engel algılama gibi özelliklerin yer aldığı yeni başlayan kullanıcılar için sunulan modlar başta olmak üzere, 3 farklı uçuş modu sunan drone, çok yönlü bir kullanım deneyimi sunar.

Kesintisiz Bağlantı Performansı

Video kayıt kalitesinin etkilenmemesi ve güvenli bir uçuş deneyimi için 2 verici ve 4 alıcıya sahip olan Dji FPV Combo, 2.4 ve 5.8 GHz bantları arasında otomatik olarak geçiş yapar.

Kusursuz ve Hassas Kontroller

Dji FPV Combo’nun “Motion Control” kumandası, kullanıcının farklı eksenlerdeki el hareketleriyle entegre şekilde yönlendirme sağlar. Bu sayede en hassas kontrolleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aerodinamik Tasarım Çizgileri

Modern ve etkileyici tasarımıyla öne çıkan drone, aerodinamik özelliklere sahip motoruyla çok daha yüksek hız, manevra ve menzil özellikleri sunar.

Teknik Özellikler

  • Kamera: 12MP 1/2.3" CMOS
  • Video Çözünürlüğü: 4K (60 FPS)
  • Ağırlık: 793 gr
  • İHA Kaydı Zorunluluğu: Var
  • Maksimum Uçuş Süresi: 20 dk
  • Maksimum Uçuş Menzili: 16,8 km
  • Maksimum Hız: 140 km/saat
  • ISO: 100–12800
  • Diyafram: f/2.8 
  • Kutu İçeriği: Temel ek parçalara ek olarak Lexar 64 GB hafıza kartı, akıllı uçuş bataryası ve motion controller bulunur.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ FPV COMBO DRONE SET 7 64GB+MOTİON CONTROL+BATTERY
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı