Dji Mavic Air 2 Batarya Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Dji Mavic Air 2 Batarya Şarj Cihazı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Çift Fonksiyonlu Batarya

Dji mavic air 2 batarya şarj cihazı hem pillerin hem de uzaktan kumandanın şarj edilmesinde kullanılabilir.  Bu sayede aynı cihazı iki farklı amaç için kullanabilirsiniz. 

Hızlıdan Daha Hızlı Şarj Eden Batarya

Dji mavic air 2 batarya şarj cihazı, hızlı bir şarj deneyimi sunar. Toplam 38 W olan çıkış gücü, uçuş pilleri ve uzaktan kumandayı mümkün olan en kısa sürede şarj eder.

Farklı Volt Çıkışları 

 Mavic air batarya 13,2 V ya da 12,6 V çıkışlara sahiptir. Ayrıca 5 V, 2 A USB çıkışları da mevcuttur. Bu çeşitlilik pratik kullanım olanağı sunar.

Diğer Cihazlar ile Uyumlu

Dji batarya şarj cihazı USB kablolar ile akıllı telefon ya da tablet gibi cihazların şarj edilmesi için de kullanılabilir. Böylece drone için kullandığınız şarj cihazını mobil cihazlar için de kullanabilir ve ayrı bir bataryaya ihtiyaç duymamış olursunuz.Kullanılabilir Batarya Süresi

Kullanılabilir batarya süresi hava koşullarına göre değişiklik göstermekle beraber yaklaşık 4 saattir. Bu süre oldukça uzun bir deneyim yaşamanıza imkân verir. 

Kolay Kullanım Olanağı

Dji mavic air 2 batarya şarj cihazı, bir elektrik prizine bağlanmak suretiyle kullanılır. Böylece akıllı uçuş pillerini ve uzaktan kumandayı kolayca şarj edebilirsiniz.

Farklı Arabirimler Mevcuttur

Bu şarj cihazı USB-A arabirimi ve micro USB arabirimi ile tasarlanmıştır. Bu durum farklı girişe ve çıkışa sahip cihazlar arasında bağlantı kurmayı destekler.

Teknik Özellikler

  • Giriş: 100-240 V; 50-60 Hz
  • Çıkış: 13,2 veya 12,6 V; USB ara yüzü 5 V 2 A
  • RC Şarj Süresi: (Hava Koşullarına Göre Değişir) Yaklaşık 4 Saat
  • Şarj Süresi: (Hava Koşullarına Göre Değişir) Yaklaşık 1 Saat 35 Dakika

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ MAVİC AİR 2 BATARYA ŞARJ ALETİ
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok