Dji Mavic Mini Part 2 Pervane

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Estetik Tasarımıyla Kusursuz Deneyim

Estetik ve şık bir tasarıma sahip olan Dji Mavic Mini Part 2 pervane, sizi eğlenceli bir yolculuğa çıkarır. Etkileyici tasarımının yanı sıra teknolojik özellikleriyle sevdikleriniz ile birlikte kusursuz bir deneyim sunar. Siz de bu deneyime ortak olmak isterseniz Dji pervane ile hemen tanışmalısınız!  

Daha Sessiz Bir Uçuş

Dji Mavic pervane, size çok daha sessiz bir uçuşun müjdesini verir. Dji Mavic Mini Part 2 pervane, sessiz uçuş özelliği sayesinde drone’la yapacağınız uçuşları çok daha keyifli ve eğlenceli hale getirerek sizi mutlu eder.    

Güçlü Yapısıyla Üstün Performans

Dji Mavic Mini Part 2 pervane, sağladığı güçlü itme kuvveti ile drone’unuzun rahatça uçmasını destekler. Böylece drone’unuz gökyüzünde dengeli bir şekilde süzülür.  

360 Derece Dönme Özelliği

360 derece dönebilme özelliği ile drone’unuzu sessiz ve dengeli bir şekilde uçmasına imkan tanır. Dji pervane sayesinde nerede olursanız olun drone’unuzla eğlenceli dakikaların keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.  

Küçük Boyutları Sayesinde Her Yerde Sizinle  

Küçük boyutlara ve hafif bir ağırlığa sahip Dji Mavic Mini Part 2 pervaneyi gittiğiniz her yere gönül rahatlığıyla götürebilirsiniz. Fazla yer kaplamayan pervaneyi çantanıza koyarak kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Kolayca Takıp Çıkarılabilme Özelliği

Dji pervaneyi drone’unuza basit bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. İlk kullanımda, kullanım talimatlarını takip ederek kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.  

Muhteşem Bir Uyum

Dronlar ile muhteşem bir uyum gösteren Dji Mavic Mini Part 2 pervane, en güzel anlarınıza şahitlik eder. Kutu içerisinde bulunan iki çift pervane sevdiklerinizle unutulmaz anlara imza atmanıza yardım eder.      

Dayanıklı Yapısıyla Üstün Koruma

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Dji pervane, uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Dayanıklı ve güçlü tasarımıyla darbelere, çarpmalara ve çizilmelere karşı koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Çap x Adım: 119,38 × 66,04 mm (4,7 × 2,6 inç)
  • Ağırlık: Her bir pervane 0.5 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.