SJCAM SJ-4000 AIR WIFI Aksiyon Kamerası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

SJCAM SJ-4000 AIR WIFI Aksiyon Kamerası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


16 Megapiksel Sensör

Ürünün 16 megapiksellik bir sen söre sahip olması kusursuz netlikte fotoğraflar çekmeye olanak sağlar. Kameranın bu özelliği 1080p çözünürlüğünde videolar da kaydetmeye imkân verir.


Time Lapse ve Slow Motion Modları

Time Lapse modu ile bir ortamdaki hareketlerin gün içerisindeki değişimini kaydedebilir, bu değişimleri hızlandırılmış bir şekilde izleyebilirsiniz. Slow Motion modu ise hareketleri yavaşlatarak çekmenize olanak sağlar ve yaratıcı videolar üretmenize yardımcı olur.

Su Altında Kullanım İmkânı

30 metreye kadar derinlikte çekim yapabilen SJCAM kamera, su altındaki güzellikleri kameraya alarak paylaşmanızı mümkün kılar. Ürünün beraberinde gelen housing ile su altı dünyasını rahatça keşfedebilir, keşiflerinizi kaydederek anılarınızı biriktirebilirsiniz.

Geniş Açılı Lens

Kameranın geniş açılı bir lense sahip olması manzara ve grup fotoğraflarını tam istediğiniz şekilde çekmeye imkân sağlar. Yüksek hassasiyete sahip bu lens, renkleri canlı ve parlak bir şekilde aktararak anı gerçeğe en yakın şekilde yakalar.

4x Zoom Özelliği

4 kata kadar yakın çekim yapmanızı mümkün kılan bu kamera, riskli ve tehlikeli bölgelerde uzaktan çekim yapma seçeneği sunarak güvenli bir kullanım sağlar. Ürünün bu özelliği ile en ince ayrıntıları yakalayabilir detayları birebir aktarabilirsiniz.

Kolay Kullanım Avantajı

Ürünün kompakt bir tasarıma sahip olması konforlu bir kullanım imkânı sunar. İdeal boyutları sayesinde kolayca taşınabilen bu kamerayı dilediğiniz her yere götürebilir rotanızın tamamını kayıt altına alabilirsiniz.

Fonksiyonel Wi-Fi Bağlantısı

Özellikleri arasında Wi-Fi bağlantısı da bulunduran bu aksiyon kamerası ile internete kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı internete yüklemeyi kolaylaştıran bu özellik sayesinde çekimlerinizi tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Uzun Batarya Ömrü

Kameranın uzun ömürlü bataryası 70 dakikaya kadar kesintisiz kullanım sağlayarak sizi sürekli şarj doldurma zahmetinden kurtarır. Ürünün bu avantajı sayesinde her an her yerde bulunduğunuz ortamı kayıt altına alabilir o anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük: 4K
  • Ölçüler: 28.8 x 59.2 x 4 mm
  • Kamera Türü: Aksiyon Kamerası
  • Ekran: LCD
  • Ekran Boyutu: 2 inç
  • Sensör: CMOS
  • Batarya Kapasitesi: 900 mAh

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Hoparlör
VAR
Üretim Yeri
Çin
Vıdeo Çözünürlük
4K
Fotoğraf Çözünürlüğü
16MP
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Dahili Hafıza
YOK
Ürün Model Adı
SJ4000 AIR WIFI AKSİYON KAMERASI
Optik Zoom
X4
Ana Renk
SİYAH
Suya Dayanıklılık
30M
Hdmı
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Gece Görüşü
YOK
Orıjınal Renk
SİYAH
Mikrofon
VAR
Bluetooth
YOK
Marka
SJCAM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok