Sjcam SJ8 Pro Wi-Fi 4K Aksiyon Kamerası

5,0

Sjcam SJ8 Pro Wi-Fi 4K Aksiyon Kamerası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

4K 60FPS

Ambarella H22 yonga seti ile her anı yakalayın.

8X Dijital Zoom

Ambarella işlemcive Sony Sensor IMX377'ninmucizevi çalışmasını bir arada görün.8x büyütmeden sonra bile temiz görüntü.

SJ8 PRO ile 30 metreye (90 fit) Kadar Dalın

SJ8 PRO, çok şık ve sağlam bir su geçirmez kaba sahiptir.

TYPE-C

USB Type-C 40MB / S SJ8 Serisi Aksiyon Kamerası, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayan ters çevrilebilir USB Type-C konektörünü kullanır.40Mb / s'ye kadar daha hızlı aktarım, önceki tüm modellerdençok daha hızlı. Diğer çevre birimlerini de şarj edebilir.

Çift UI Arayüzü

SJ8 Serisi, donanım ve yazılımda yeniliklerin yanı sıra operasyonda yeni bir deneyim getiriyor. Kullanıcılar artık renkli 2018 Simge Seti veya Klasik SJCAM Kullanıcı Arayüzünü kullanma seçeneğiyle kullanıcı arayüzünü özelleştirebilir.

7G 170 Derece Görüş Alanı

7 kat cam mercek (2 kat Asperik mercek dahil) kameranın önündeki her şeyi kesinlikle net ve canlı ayrıntılarla yakalamak için mükemmel olan, distorsiyonsuz, yüksek çözünürlüklü, 170 derecelik bir Görüş Alanı sağlar.

Güzellik ve Canavar

SJ8, süper hassas ve harika bir kaliteye sahip büyük bir IPS Retina ekrana sahiptir. Akıllı telefon benzeri teknoloji olağanüstü sonuçlar yaratır.

Mükemmel Ses İçin 2 Mikrofon

SJCAM, biri önde ve diğeri yanda olmak üzere, sadece inanılmaz net sesler kaydetmeye değil, aynı zamanda gürültü engellemeye de olanak tanıyan 2 mikrofonla birlikte gelir. SJ8'inizi bir konsere götürün, bir röportaj veya seyahat vlog'u kaydedin!

Wifi 2.4 & 5Ghz

Dosya aktarımlarını ve düşük gecikmeli görüntü önizlemeleri gibi diğer uygulama tabanlı işlevleri hızlandırmak için 2,4 GHz'den çok daha hızlı 5 GHz isteğe bağlı olarak geçiş yapın.

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı