Vantop Moment 4U 4K Aksiyon Kamera

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Vantop Moment 4U 4K Aksiyon Kamera

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Muhteşem 4K Aksiyon Kamerası

Profesyonel 4K/30FPS video ve 20MP fotoğraf çözünürlüğüne sahip VanTop Moment 4U aksiyon kamerası, maceralarınız için kristal netliğinde ve keskin görüntüler yakalar. IPS dokunmatik ekran ve insanlaştırılmış işletim arayüzü, kameranın kurulumunu kolaylaştırır. Sadece senin için anın tadını çıkar. 

Hiper Kararlı EIS Teknolojisi

Yerleşik gelişmiş Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS), herhangi bir çarpma, sarsıntı veya kamera eğilmesine karşı koymaya yardımcı olur ve sarsıntısız, son derece kararlı ve çarpıcı videolar sunar. VanTop Moment 4U aksiyon kamerası, hareketler ve maceralar için tasarlandı.

100FT'ye Kadar Su Geçirmez

Birlikte verilen yüksek kaliteli su geçirmez kılıfı olan bu sualtı kamerasıyla gizemli denizaltı dünyasını keşfedebilirsiniz. Şnorkelle yüzme, dalış, yüzme, sörf vb. su sporları için idealdir. Bu VanTop Moment 4U ile telefonunuzla yakalayamadığınız anları yakalayın.

Çeşitli Modlar, Sonsuz Eğlence

Hızlandırılmış Çekim, Seri Çekim Fotoğraf, Ağır Çekim, Kar Modu ve Dalış Modu gibi çeşitli işlevler içeren bu harika aksiyon kamerası, yaratıcılığınızı ve tutkunuzu serbest bırakmanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
ÇİN
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
VANTOP MOMENT 4U 4K AKSİYON KAMERA
Ana Renk
SİYAH
Marka
VANTOP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok