Instax Mini Link Akıllı Telefon Yazıcısı - Çanta - Albüm - 10lu Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Çok İşlevli Set ile Hızlı Başlangıç

Set içeriğinde bulunan 10’lu mini film ile yazıcınızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Basılan fotoğrafları, Instax mini albüm hediyesi sayesinde dilediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. Seyahatlerinizde veya dışarıda herhangi bir yerde Instax mini Link çanta ile yazıcınızı, konforlu ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Hareketli Anlarınızı da Ölümsüzleştirin

Instax mini Link akıllı telefon yazıcısı ile videonun herhangi bir karesini basabilir ve en hareketli hâlinizi dahi uzun yıllar saklayabilirsiniz.

Aplikasyon ile Bağlantı

Instax mini Link uygulamasını, Google Play veya App Store üzerinden indirerek cihaz ile yazıcıyı kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Aplikasyon ile akıllı telefon yazıcınızın kalan pil durumu ve film adedi gibi detaylarını pratik şekilde kontrol edebilirsiniz.Instax mini Link ile Anılarınızı Saklayın

Instax mini Link akıllı telefon yazıcısı, uzun yıllar boyunca saklamak istediğiniz tüm fotoğrafların baskısını, hızlı ve kolay bir şekilde elde etmenizi sağlar. Fotoğraflar, 12 saniyede basılarak albüm için hazır hâle getirilir.

İdeal Baskı Kapasitesi

Instax mini Link akıllı telefon yazıcısı ile tam dolu şarjla yaklaşık 100 adet baskı alabilirsiniz.

Hızlı Şarj Performansı

Lityum İyon pil türüne sahip olan mini Link, yaklaşık 80-120 dakika aralığında tam şarj olur. Yüksek kapasiteli şarj gücü sayesinde uzun süreli kullanıma olanak sağlar. 

Teknik Özellikleri

 • Paket İçeriği: Instax mini Link Akıllı Telefon Yazıcısı ve USB Kablo
 • Hediye Seti 2 İçeriği: Instax Mini 10’lu Film, Instax mini Link Çanta, Instax mini Albüm
 • Şarj Süresi: Yaklaşık 80-120 dakika arası
 • Baskı Çözünürlüğü: 12.5 nokta/mm
 • Baskı Kapasitesi: Yaklaşık 100 Baskı
 • Baskı Süresi: Yaklaşık 12 saniye
 • Kayıt yöntemi: OLED ile 3 Renkli Çekim
 • Desteklenen Görüntü Formatları: JPEG, PNG, HEIF
 • Güç Kaynağı: Lityum İyon Pil
 • Güç Tüketimi: Yaklaşık 3 W
 • Ürün Boyutları: 90.3 x 34.6 x 124.5 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.