Dji Osmo Pocket Part 3 Aksesuar Bağlantı Aparatı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Osmo Pocket İçin Özel Tasarım

Osmo pocket kameralarda kullanılabilmesi için özel olarak dizayn edilen bir aksesuardır. Kamerayı istediğiniz çekim açısında ayarlamanıza yardımcı olur.

Kolay Kullanılabilen Bağlantı Aparatı

Kameraya kolaylıkla bağlantı yapılabilir ve bu sayede  pratik olarak kullanılabilen bir aksesuardır. Sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanma şansınız bulunur.

Açılıp Kapanabilir

Aksesuarı açıp kapatarak kamerayı sabitleyebilirsiniz. Toka gibi kamerayı tutar ve zarar vermez. Aynı zamanda diğer aksesuarlara da bağlayarak kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Malzeme

Dayanıklı malzemelerden üretildiği için bir defa satın aldığınızda uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır.

Kamerayı Koruyan Özel Yüzey

Kamerayı çizme, düşme vb. riskli durumlara karşı koruyan özel bir yüzeyi vardır. Kameranın sabit olarak kalmasını ve farklı aksesuarlarla rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

İstediğiniz Çekimi Yapma Şansı

Kameranızı sabitleyerek ve istediğiniz yerde konumlandırarak hayalinizdeki fotoğraf ve video görüntülerini oluşturmanıza fırsat sunar. Herkesin kullanabileceği avantajlı bir ürün olarak ön plana çıkar.

Diğer Aksesuarlarla Uyumlu

Dji Osmo pocket aksesuarlarıyla uyumlu olarak kullanılabildiği için fonksiyonel bir üründür. Kameranızı kısa sürede hazırlamanızı ve çekime başlamanızı sağlar.

Minimal Tasarım

Aksesuar boyutları 49.6 × 38.2 × 42 mm kameranızla uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kullanırken sorun yaşamazsınız. Ayrıca 22,3 gram ağırlığında olduğu için çantanızda veya cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Minimal tasarıma sahip olan aksesuarı seyahatlerinizde istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 49.6 × 38.2 × 42 mm
  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: Osmo pocket kamera
  • Ağırlık: 22,3 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.