Dji Osmo Pocket Part6 Controller Wheel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Osmo Pocket Part 6 Controller Wheel

Dji Osmo Pocket Part 6 controller wheel, kamera ile çekimler yapan herkes için pratik çözümler sunuyor. Osmo cep kontrol tekerleği ile yakalamak istediğiniz her bir görüntüyü, ergonomik tasarımı sayesinde çok daha kolay şekilde elde edebilirsiniz.

İşlevsel ve Rahat Kullanım

Osmo cep kontrol tekerleği, kameraya pratik şekilde takılır ve hemen kullanmaya başlanır. Kameranızın görüş açısını, elinizi oynatmanıza gerek kalmadan tuş aracılığıyla rahatlıkla belirleyebilir ve farklı çekimler için tek dokunuşla mod değiştirebilirsiniz.

Tek Tuşla Yön Değişimi

Dji Osmo controller wheel aksesuarının üzerinde bulunan yön değiştirme bölümü sayesinde kameranız; sağ, sol ve yukarı, aşağı olacak şekilde kolaylıkla yön değiştirir. Bu sayede çekim yapacağınız görüntü için efor harcamadan yalnızca Osmo kontrol tekerleği ile pratik şekilde yön kontrolü sağlayabilirsiniz.

Ergonomik Kontrol Tekerleği

Tutuş ve kullanım açısından ergonomisi yüksek olan kontrol tekerleği, kameranız ile gerçekleştirdiğiniz çekimlerin çok daha esnek ve kolay olmasını mümkün kılar. Kontrol tekerleği üzerinden yön yukarı, aşağı olarak seçili ise tekerlek, bu yönlere doğru kamera açısını belirler. Yön tercihi, sağ ve sol olarak yapıldıysa kontrol tekerleği, kamerayı bu yönlere hareket ettirir.

Tek Tıkla Ön Kamera

Kameranın özelliği gereği 3 kere tıklayarak ön kamera geçişi sağlamak yerine Dji Osmo controller wheel ile 1 kere tıklayarak ön kameraya geçebilirsiniz. Vlog ve benzeri video çekimlerinizi, çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Ekstra Avantajları

Hassas Gimbal kontrolü ve modlar arasında hızlı geçiş imkânı sağlayan Osmo kontrol tekerleği; eğim kilitleme, FPV ve follow özellikleri ile deneyime ekstra bir yön kazandırıyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Dji
  • Ürün Tipi: Osmo Pocket Part 6 Controller Wheel
  • Renk: Siyah
  • Uyumluluk: Osmo Pocket - DJI Pocket 2
  • Boyut: 44,9 × 30,5 × 22,7 mm
  • Ağırlık: 9,7 gr
  • Ekstra Özellikler: Hassas Gimbal Kontrolü - Gimbal Modları Arasında Hızlı Geçiş - Eğim Kilitleme - FPV - Follow - Ön Kamera Geçişi
  • Kontrol Yönleri: Yukarı-Aşağı / Sağ-Sol
  • Kutu İçeriği: 1x Dji Osmo Pocket Part 6 Controller Wheel

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.