Dji Osmo Pocket Part6 Controller Wheel

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Dji Osmo Pocket Part6 Controller Wheel

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Osmo Pocket Part 6 Controller Wheel

Dji Osmo Pocket Part 6 controller wheel, kamera ile çekimler yapan herkes için pratik çözümler sunuyor. Osmo cep kontrol tekerleği ile yakalamak istediğiniz her bir görüntüyü, ergonomik tasarımı sayesinde çok daha kolay şekilde elde edebilirsiniz.

İşlevsel ve Rahat Kullanım

Osmo cep kontrol tekerleği, kameraya pratik şekilde takılır ve hemen kullanmaya başlanır. Kameranızın görüş açısını, elinizi oynatmanıza gerek kalmadan tuş aracılığıyla rahatlıkla belirleyebilir ve farklı çekimler için tek dokunuşla mod değiştirebilirsiniz.

Tek Tuşla Yön Değişimi

Dji Osmo controller wheel aksesuarının üzerinde bulunan yön değiştirme bölümü sayesinde kameranız; sağ, sol ve yukarı, aşağı olacak şekilde kolaylıkla yön değiştirir. Bu sayede çekim yapacağınız görüntü için efor harcamadan yalnızca Osmo kontrol tekerleği ile pratik şekilde yön kontrolü sağlayabilirsiniz.

Ergonomik Kontrol Tekerleği

Tutuş ve kullanım açısından ergonomisi yüksek olan kontrol tekerleği, kameranız ile gerçekleştirdiğiniz çekimlerin çok daha esnek ve kolay olmasını mümkün kılar. Kontrol tekerleği üzerinden yön yukarı, aşağı olarak seçili ise tekerlek, bu yönlere doğru kamera açısını belirler. Yön tercihi, sağ ve sol olarak yapıldıysa kontrol tekerleği, kamerayı bu yönlere hareket ettirir.

Tek Tıkla Ön Kamera

Kameranın özelliği gereği 3 kere tıklayarak ön kamera geçişi sağlamak yerine Dji Osmo controller wheel ile 1 kere tıklayarak ön kameraya geçebilirsiniz. Vlog ve benzeri video çekimlerinizi, çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Ekstra Avantajları

Hassas Gimbal kontrolü ve modlar arasında hızlı geçiş imkânı sağlayan Osmo kontrol tekerleği; eğim kilitleme, FPV ve follow özellikleri ile deneyime ekstra bir yön kazandırıyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Dji
  • Ürün Tipi: Osmo Pocket Part 6 Controller Wheel
  • Renk: Siyah
  • Uyumluluk: Osmo Pocket - DJI Pocket 2
  • Boyut: 44,9 × 30,5 × 22,7 mm
  • Ağırlık: 9,7 gr
  • Ekstra Özellikler: Hassas Gimbal Kontrolü - Gimbal Modları Arasında Hızlı Geçiş - Eğim Kilitleme - FPV - Follow - Ön Kamera Geçişi
  • Kontrol Yönleri: Yukarı-Aşağı / Sağ-Sol
  • Kutu İçeriği: 1x Dji Osmo Pocket Part 6 Controller Wheel

Teknik Özellikler

Renk
GRİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ OSMO POCKET PART 6 CONTROLLER WHEEL
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok