Godox LC500R RGB Led Işık Çubuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Godox LC500R RGB Led Işık Çubuğu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

RGB Moduyla Çok İşlevli Kullanım

Tasarımıyla bir ışın kılıcını andıran Godox LC500R RGB LED, RGB modunu kullanarak doygunluk ve renk ile ilgili tüm kontrolü elinize almanızı sağlar. Seçilebilir 360 renk seçeneği sunan cihaz, %100’den 0’a kadar kısarak çekimlerinizde daha dinamik bir etki yaratmanıza aracılık eder.

Farklı Ön Ayarlarıyla Yaratıcı Görüntüler

Üründe fotoğraf ve videolarınızda yaratıcılığınızı konuşturmanızı mümkün kılan 39 çeşit ön ayar bulunur. 14 çeşit dahili Fx şık ayarına sahip olan model, renk sıcaklığını 2500K ilâ 8500K arasında ayarlayan CCT modu ile RGB modunu destekler. Canlı renkleri ve doğayı yeniden üretmeniz için tasarlanan Godox LC500R RGB LED ışık yayılımını ideal biçimde yönlendirir ve şekillendirir.

Işık Hüzmesini Şekillendiren Detaylar

Godox LC500R RGB LED ışık çubuğu ışık hüzmesini yönlendiren ve şekil vermenizi sağlayan iki yönlü kapakçık ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Barndoor adı verilen kapakçıklar sayesinde yaratıcılığınız sınırların ardında kalmaz ve çekimleriniz size özgü bir hâl alır.

Müzik Moduyla Hareketli Kadrajlar

Üründe yer alan dahili mikrofon, müzik modunda hareketli ışık deneyimine imkân tanır. Müzik modunda, müzik ritminin değişmesiyle birlikte ışığın rengini ve parlaklığını da değiştiren ürün, adeta bir disko ortamını taklit eder.

Işık Yerleşiminde Esneklik

Model elde rahatlıkla taşınabilecek kadar hafif bir yapıya sahiptir. Tripod, ışık standı veya tilt braketine monte edilebilme ve esnek ışık yerleşimi için ürünün uç kısmında 1/4” – 20 diş bulunur.

Kablosuz Kumanda Avantajı

32 kanalda altı gruba kadar kontrol imkânına sahip olan LC500R kutu içeriğinde uzaktan kumanda da yer alır. Uzaktan kumanda ışık çubuğunun FX, HSI ve CCT işlevlerinin tam kontrolüne imkân tanır.

Profesyonel Üretim için Profesyonel Aydınlatma Kurulumu

Cihaz belgesel, ticari film ve sinematik röportaj gibi prodüksiyonlar için de profesyonel nitelikte destek sağlar. Çekimlerinize dramatik bir atmosfer kazandıran ürün, aydınlatmayla ilgili gereksinimlerinizi kontrollü bir şekilde karşılar. Kullanıcı deneyiminizi üst seviyeye çıkaran Godox LC500R RGB LED, profesyonel seviyedeki çekimlerinizde sizi yarı yolda bırakmaz.

Dekoratif Aydınlatma Projeleri İçin İdeal

Dekoratif aydınlatma projelerine farklı bir hava kazandıran Godox LC500R RGB LED ışık çubuğu, set profesyonellerinin ilk tercihleri arasında yer alır. Her seviyede kullanıcı için ideal bir ürün olan model, kolay kullanımı ve dayanıklı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanır.

Teknik Özellikler

 • Renk sıcaklığı: 2500±8500K
 • TLCI: 98
 • Aydınlatma alanı: %0 ilâ 100
 • LUX: 5800 maks., (1M)
 • Çalışma sıcaklığı: -10 ilâ 40°C
 • CRI: 96
 • Grup / Kanal: 6 / 32
 • Boyutlar (Barndoor ile): 616 x 56 x 56 mm
 • Ağırlık (Barndoor ile): 810 g
 • Çalışma süresi: Maks 90 dakika (tam dolu batarya ile %100 çalışma)
 • RGB aralığı: 360 renk
 • Batarya türü: 14,8 V, 2600 mAh Lityum batarya
 • Güç: 23 W


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LC500R RGB
Üretim Yeri
Türkiye
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
GODOX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok