GP Recyko 2600 mAh AA Şarj Edilebilir 4’lü Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Fark Yaratan Yüksek Kapasite

AA tipi 2600 mAh kapasiteye sahip olan Gp ReCyko piller sayesinde pil ile çalışan tüm elektronik aletleri, uzun süre pil yenileme sorunu olmadan kullanabilirsiniz.

Minimum Deşarj Oranı ile Maksimum Kullanım

Bir yıl süreyle kullanılmadığında mevcut şarjının yüzde 80'ini korur. Böylece pilin kullanım ömrünü korumanız için sık sık kullanmak zorunda kalmazsınız. İhtiyaç duyduğunuzda her zaman kullanıma hazır olarak sizi bekler.

Tüm Elektronik Aletler ile Uyumlu Tasarım

Yüksek kapasitesi sayesinde medya oynatıcılardan oyun konsollarına, bilgisayar çevre birimlerinden elektrikli oyuncaklara kadar AA tipi pil ile çalışan tüm elektronik aletler ile kullanabilirsiniz.

Çevre Dostu Kullanım Ayrıcalığı

Kağıt ağırlıklı malzemeden üretildiği için kullanım ömrü dolduğunda doğada yüzde 94 oranında yok olan GP ReCyko piller, tamamen çevre dostu bir kullanım süreci sunar. Bu sayede enerji ihtiyacınızı karşılarken doğaya da zarar vermemiş olursunuz.

Hızlı Şarj Avantajı ile Pratik Kullanım

2600 mAh kapasiteye sahip olan bir adet GP ReCyko pil, kısa sürede  tam kapasite şarj olur. Bu da pil ile çalışan elektronik cihazları yeniden kullanmak için uzun süre bekleme sorununu ortadan kaldırarak pratik bir kullanım süresi sağlar.

İlk Kullanıma Kadar Şarjını Koruma Avantajı

Yüzde 100 oranında şarj ile kullanıcıların beğenisine sunulur ve ilk kullanıma kadar depoladığı enerjinin tamamını korur. Bu da hem ilk kullanım öncesi pilleri şarj etme sorunu ortadan kaldırır hem de pillerin kullanım ömrünü uzatır.

Bütçe Dostu Kullanım Sağlayan Teknoloji

Alkalin pillere kıyasla oldukça verimli bir kullanım süreci sunan GP ReCyko şarj edilebilir pillerden sadece bir tanesi yıllık 2 bin liraya varan oranda tasarruf vadeder. Kullan at pil ihtiyacını ortadan kaldıran ve depoladığı enerjiyi uzun süre muhafaza edilen bu piller sayesinde sürekli yeni pil satın almanız gerekmez.

Uzun Süre Kesintisiz Kullanım Olanağı

Yüksek enerji depolama kapasitesi ile dikkat çeken GP ReCyko piller, binden fazla alkalin pilin kullanım ömrüne eşdeğer olan uzun kullanım ömrü ile tasarruf etme avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj Cihazı + Piller
  • Pil Türü: AA - Ni-MH
  • Kapasite: 2600 mAh
  • Voltaj: 1,2 V
  • Şarj Süresi: 2 - 8 saat
  • Şarj Döngüsü: 300x

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP RECYKO 2600 MAH AA ŞARJLI KALEM PİL 4'LÜ KART
Ağırlık (gr)
115 GR
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok