Kodak T-Shirt Transfer Kağıdı-Açık Zemin

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kodak Farkıyla Üstün Performans

Kodak, üstün hizmet anlayışı ve kalitesiyle sizi üstün bir performans ile buluşturur. Son teknoloji kullanarak üretilen transfer kağıdı, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en doğru ve en iyi çözümler sunar.

Kolay Kullanım İmkanı ile Sınırları Zorlayın

Kodak transfer kağıdı, herkesin rahatça uygulayabileceği kolay kullanım özelliğiyle ön plana çıkar. Sizler de ürün elinize geçtikten sonra talimatları takip ederek zorlanmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.      

Hayalinizdeki Tasarımları Hayata Geçirin 

Kodak transfer kağıdı, hayalinizdeki tasarımları hayata geçirmenize yardımcı olur. Tasarladığınız ya da beğendiğiniz çizimleri transfer kağıdı sayesinde t-shirt ve tekstil ürünlerine uygulayarak havalı bir stile imza atabilirsiniz.   

Açık Zeminler için İdeal Kullanım

Kodak transfer kağıdı, açık zemine sahip t-shirt ve tekstil ürünleri ile kullanım imkanı sunar. Açık renkte zemine sahip ürünlerinizle birlikte gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.

Ütü ile Kolayca Uygulanabilme Özelliği

Transfer kağıdını yazıcıdan çıkardıktan sonra baskısının ve deseninin t-shirte geçmesi için ütü ile uygulamanız gerekir. Kağıdı, deseni t-shirtün üzerinde gelecek şekilde koyarak ütüleyebilirsiniz. 

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar ile Rahat Kullanım İmkanı

Kodak transfer kağıdını mürekkep püskürtücü özelliği bulunan tüm yazıcılar ile kullanabilirsiniz. Yazıcınızın ayrıca süblimasyon özelliği olmasına gerek duymaz ve size rahat bir kullanım alanı yaratır.    

Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Sizler de transfer kağıdını kullanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aileniz, dostlarınız ve sevdikleriniz için özgün tasarımlar yaratarak onları şaşırtabilirsiniz. İş amaçlı kullanıyorsanız ilgi çekici tasarımlar eşliğinde zengin ve göz alıcı bir koleksiyon oluşturabilirsiniz.  

Yüksek ve Üstün Baskı Kalitesi 

Fotoğraf ve baskı sektörünün öncüsü olan Kodak, sizlere kusursuz bir kullanıcı deneyim vadeder. Kaliteli kağıt dokusuyla dikkat çeken Kodak transfer kağıdı, yüksek çözünürlüklü üstün baskı kalitesi ile sizlere mutluluğun kapılarını aralar.   

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Türü: T-Shirt Baskı Kağıdı
  • Renk: Açık Zeminler İçin
  • Yazıcı Kullanımı: Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.