Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8’li Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Polaroid Color ve I-type Uyumlu 8’li Film

Günümüzün eskimeyen trendi olan Polaroid fotoğraf makinelerinin can damarı olan filmler ile anı elinizde tutmak mümkün hale gelmektedir. Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8'li Film, hem 80'li yıllarda ve sonrasında üretilen Polaroid 600 kameraları ile hem de yeni nesil i-Type fotoğraf makineleri ve yazıcılar ile uyumlu olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Yüksek Kaliteli Fotoğraflar

Polaroid fotoğraf makinesi kullandığınız sürece, film de kullanmanız gerekir. Bu nedenle fotoğraf kalitesi satın aldığınız filmin kalitesiyle doğru orantılıdır. Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8'li Film ile mükemmel ve canlı renklerde fotoğraflar elde edebilir, yaşadığınız her anı film karelerine sığdırabilirsiniz.

Ekstra Pil

Eski nesil Polaroid fotoğraf makineleri, şarj edilebilir bir batarya yerine pil ile çalışırdı. Her iki türde fotoğraf makinesine sahip olan kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, Polaroid Color ve i-Type Uyumlu 8’li Film paketinin içine bir de pil dahil edilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Kutu içeriğinde Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8'li Film bulunmaktadır.
  • Film paketinin içinde 8’li filmden oluşan 1 adet film kartuşu içerir.
  • Ürün orjinal kutusunda ve ekstra bir lityum metal pil ile birlikte gelmektedir.
  • Polaroid Color 600 i-Type Uyumlu 8'li Film boyutları 107 mm x 88 mm ölçülerindedir.
  • Polaroid Color 600 i-Type Uyumlu 8'li Film çerçevesi, beyaz renklidir.
  • Çerçeveler hariç fotoğraf alanı ise 79 mm x 79 mm ölçülerindedir.
  • Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8'li Film’in Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.