Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Akordiyon Albüm - 10lu Film - Mandal Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Set İçerisinde Aksesuarlar ile Kalıcı Anlar

Set içerisinde yer alan yüksek kaliteli 10lu film, mandal seti ve hareketli akordiyon albüm ile en güzel fotoğraflarınızı uzun süre saklayabilmeniz oldukça kolay bir hal alır. Albümünüze ister seyahat çantalarınızda ister çekmecelerinizde yer verebilir, kalıcı anılar biriktirebilirsiniz.

Güçlü Flaş Işığı

Yepyeni teknolojisiyle daha güçlü bir flaş ışığı ile karşınıza çıkan Mini 11, bulunduğu ortama çok kısa bir süre içerisinde uyum sağlar. Ortamdaki ışığa ve arka plana uygun ışığı anında algılayarak otomatik olarak ayarlar.

Selfie Modu

Sevdiklerinizle eğlenceli fotoğraflar çekebilmek ve anılarınızı kalıcı hale getirmek Instax fotoğraf makinesinin selfie modu ile mümkün hale gelir. Tek bir hareketle aktifleştireceğiniz makro çekim seçeneği sayesinde ise dilediğiniz açıyı rahatlıkla elde etmenize olanak sunar.

Hareketli Tasarım

Son trend dizaynı ile adeta tarzınıza eşlik edecek Instax Mini 11, kullanıcılarından tam not alır. Hareketli stil detayları ve güncel çizgileriyle zamansız bir görünüme kavuşur. Portatif formu ve hafif yapısıyla dilediğiniz yere kolaylıkla götürebilmenize fırsat verir.

 

Üst Segment Kalite

Instax Mini 11 fotoğraf makinesi, kolay deforme olmayan yapısı sayesinde ilk günkü formunu uzun süre muhafaza eder. Çizilmeyen ve leke tutmayan dış yüzeyi, yüksek kaliteye sahip kamera lensi ile profesyonel bir fotoğraf makinesi haline gelir. Hava değişimlerinden etkilenmeyerek performansını korur.

Teknik Özellikler

  • Otomatik pozlama: Var
  • Flaş ışığı: Var
  • Selfie modu: Var
  • Makro çekim: Var


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.