Kodak Mini Shot Combo 2 Retro C210R Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İkisi Bir Arada Fotoğraf Makinesi

Akıllı telefon boyutundaki tek ürünle, hem dijital kameraya hem de fotoğraf yazıcısına sahip olabilirsiniz. Böylelikle çektiğiniz fotoğrafı kameraya entegre yazıcı sayesinde anında kağıda basabilirsiniz. 

Herkes Kamera Önünde

Kamera merceğinin yanında bulunan küçük aynayla en güzel selfie pozlarını yakalayabilirsiniz. Selfie aynası sayesinde gruptaki herkes fotoğrafta yer alabilir. Kimsenin kamera arkasına geçmesine gerek kalmaz.

Taşınabilir Fotoğraf Stüdyosu

Entegre yazıcı sayesinde basılı fotoğraflar için stüdyoya gitmenize gerek kalmaz. İstediğiniz yerde ve zamanda fotoğraf çekip kağıda aktarabilirsiniz.

Filtrelerle Fotoğrafınıza Duygu Katın

Farklı fotoğraf filtreleriyle çekimlerinizi özelleştirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz efektler arasında sketch, aqua, sepya ve monochrome yer alır. Ücretsiz uygulamayı indirerek tek pozdan farklı resimler elde edebilirsiniz.

Akıllı Depolama Çözümleri

Çektiğiniz fotoğraflar kamera tarafından saklanmaz. Ancak Bluetooth bağlantısını kullanarak fotoğraflarınızı akıllı telefonunuza aktarabilir ve telefonunuzda saklayabilirsiniz. 

Çekim Ayarları ile Daha Kaliteli Fotoğraflar

10 megapiksel çözünürlükte fotoğraflar çekebilirsiniz. Çekim yaparken kameranın otomatik odaklama, pozlama ve beyaz dengesi gibi çekim ayarlarını kullanarak daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Baskıdan Önce Son Dokunuş

1.7 inç LCD vizör yardımıyla deklanşöre basmadan önce mükemmel pozu ayarlayabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları çerçeveli veya çerçevesiz basarak istediğiniz pozu tamamlayabilirsiniz.

Şarjlı Yazıcı

Dahili Li-ion pili 1,5 saatte şarj edebilirsiniz. Tam şarjla 20 adet fotoğraf baskısı alabilirsiniz. Kamara yazıcısının basabileceği fotoğraf boyutları, yaklaşık olarak 5,3 x 8,6 cm şeklindedir. 

Teknik Özellikler

  • Ürün Boyutu (yaklaşık): 7,6 x 13,2 x 22,9 cm
  • Ürün Ağırlığı: 280 g
  • Giriş: Micro USB
  • Dahili Flaş: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.